Enişteye Güzel Sözler

08.08.2017
Enişteye Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Enişteme Güzel Sözler, Enişteye Güzel Sözler, Enişteye Komik Sözler, Enişteye Anlamlı Sözler, Enişteye Tebrik Mesajları, Enişteye Tebrik Sözleri, Enişteme Komik Sözler

Enişteme güzel sözler yazımız içerisinde sizler için enişteye komik sözler, enişteye tebrik mesajları ve eniştem için anlamlı sözler konusunda olan bir sayfa hazırladık. Enişteler her zaman ailemize sonradan katılan bir abi kardeş gibi sevilen kişiler olmuştur.

Enişteye Güzel Sözler

Bir adam vardı ilk gördüğümde hiç sevmediğim ama zamanla çok sevdiğim. Enişte dediler bu adama, meğer talip olmuş ablama.

Tebrik ederim enişte böyle bir başarıyı yakalaman bizleri çok sevindirdi. Allah gönlüne göre versin.

Eniştem sen iste ben dağları dize getireyim, sen iste gece gündüz kapında nöbet tutayım, sen iste Mevlana değilim ama etrafında döneyim, sen iste hemen iban numaramı göndereyim.

Rakip takımın taraftarlarıyız ama aynı muhabbetin gönül daşlarıyız. Aynı maçta birbirine kızan maçtan sonra kol kola gezen kişileriz biz.

Biz enişteyi çok severiz, eğer enişte de çalışmayı çok severse.

Benim biricik değerli eniştem; sen dünyalar kadar değerli, hayat kadar önemli, para kadar sıcaksın. Sen her zaman eli açık cömert birisin.

Benim eniştem varsa bir işin içinde Allah’ın izniyle o işin altından girer, üstünden çıkar başarıyla tamamlar. Tebrik ederim enişte hayırlı olsun.

Reklamlar

Sen benim için bir enişte değil bir abisin, sen kardeşimden daha çok sevdiğimsin. Canım eniştem iyi ki varsın. İyi ki bizimlesin.

Hah sende geldin ailemiz şimdi tamam oldu. Eniştesiz bir ailemi olurmuş.

Ben bu adama hiç güvenmiyorum baksanıza; babam oğlum diyor, annem damat diyor, ablam kocam diyor, ben enişte diyorum.

Enişte dost kadar sadık, arkadaş kadar candan, bir sırdaş kadar içtendir.

Başarını tebrik ederim enişte, inşallah daha yüksek mevkilere, makamlara ulaşırsın. Allah’ım yolunu açık etsin, başarını daim kılsın.

Enişte sen böyle güzel, böyle sevecen, iyi kalpli, mert yürekli, babacan, gördüğü herkesi kendine hayran bırakan, toplum tarafından çok sevilen bir kayının olduğu sürece senin sırtın yere gelmez enişte.

Eğer sizinde benim gibi iyi kalpli, içten gülen, bir arkadaş gibi, bir kardeş gibi seven bir enişteniz varsa yaşamaktan hiç korkmayın.

İyi günlerde mutluluğumuzu paylaşan, kötü günlerde her zaman yardımımıza koşan, acı günlerimizde bizle birlikte gözyaşı döken koca yürekli bir eniştem var benim.

Bu güzel başarından dolayı seni canı gönülden kutluyorum. Tez zamanda bunu kutlayalım, kutlayalım ki yeni başarıların yolu açılsın.

Enişteler aileye her ne kadar sonradan da katılsa kısa süre içinde aileden biri gibi olurlar. Tıpkı bu mesajı okuyan eniştem gibi…

Enişteye güzel sözler yazımıza devam ediyoruz.

Annesinin kuzucuğu, ablamın biriciği bir türlü paylaşılmayan enişteciğim. Allah’ım ömrünü hayırlı ve huzurlu etsin.

Reklamlar

Benim eniştem yerine göre bir erkek evlat gibi anneme, babama sahip çıkan, kendi annesinden, babasından hiç ayrım yapmayan mükemmel insandır.

Benim okumam için elinden geleni yaptın, benim buralara gelmemde bir anne, bir baba gibi pay sahibi oldun. Allah’ım senden razı olsun. Yaptığın bu iyilikleri hiçbir zaman unutmayacağım güzel eniştem. Allah’ım istediğin her şeyi gönlüne göre versin.

Neredesin be enişte çok özlettin kendini, gel enişte kayınço AŞ’yi kuralım biraz ortalığın tozunu dumanını atalım.

Bu hayatta gülmek en çok sana yakışıyor. Allah’ım yüzünden gülümsemeni hiç eksik etmesin.

Eniştem sen iste ben dağları dize getireyim, sen iste gece gündüz kapında nöbet tutayım, sen iste Mevlana değilim ama etrafında döneyim, sen iste hemen iban numaramı göndereyim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.