Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

21.12.2021
Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

En güzel sözlerden oluşan bu yazımızda; erkek sevgiliye iyi geceler sözleri, erkek sevgiliye anlamlı iyi geceler mesajı ve erkek sevgiliye iyi geceler mesajı romantik sözlerden oluşan bir yazı hazırladık.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım…

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

İyi geceler canım sevgilim. Sen her şeyden kıymetlisin. Rüyanda beni gör olur mu?

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Kalbimin içi seni uyurken bile yanımda hissediyorum. İyi geceler tatlı rüyalar her şeyim.

İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

Reklamlar

Ruhuna dokunan insanı bul. Konuştuğunda gözleri gülen ve seni olduğun gibi seven. İyi Geceler.

Ay ve yıldızlar sırdaşım benim. Biliyorum sana olan aşkımı bir kayan yıldız anlatır. İyi geceler

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.

İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bir tanem rüyanda beni görmen dileğiyle.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar aşkım.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

İyi geceler canım derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.    Özdemir Asaf

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

Karanlık gecenin yalnızlık kuyusuna düşersen, sana yolladığım aşk kanatlarına sarıl ve benim geceme gel sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

En güzel geceler ve en güzel rüyalar her daim seninle olsun bir tanem. Hayatımı süsleyen güzel meleğim iyi geceler.

İnsan cenneti bekler daima. Benim cennetim sensin bir tanem, her gecenin sabahı için bekliyorum seni güzel gülüşünde.

Reklamlar

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik

Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

Bu gece ne kadar gözlerimden uzak olsan da hep yüreğimdesin. Seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum… İyi geceler

Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler aşkıma.

Hayatımın en nadide parçası… İyi ki benim sevgilimsin. Güzelce uyu ve yarın yeniden yanımda ol. Seni çok seviyorum. İyi geceler.

İyi uykular tatlı rüyalar bir tanem. Sende çok geç kalmadan uyu istersen. Seni çok çok çok seviyorum aşkım. Çokta öpüyorum canım.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. İyi geceler aşkım.

Reklamlar

Allah rüyalarımda seni bana göstersin. Uyurken seni özlediğimi de bilmeni isterim canım sevgilim. İyi uykular iyi geceler bir tanem.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Ayrı ayrı uyusak bile seni her daim yanımda hissediyorum. Rüyamda beni yalnız bırakma bitanem. Seni çok seviyorum her zaman aklımdasın. İyi geceler canım.

Uykusuz gecelerime insaf et, bir gülüşünü ihsan et ben de dalayım rüyalar alemine. En azından seni rüyalarda bulayım. Bir tatlı sözünle artık huzur bulayım.

Kusursuz aşk yoktur der şairler. Çünkü sana olan aşkımı yazabilecek bir şiirleri hiç olmadı onların. Benim için sadece sen varsın, sen benim en güzel şiirim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma.

Ettiğim duamdasın. Gözlerimin nurundasın. Sana kıyamadığım için bugüne dek ağlayamadığımsın. Gecelerin hayali, gündüzlerin perisisin sen iyi geceler sevgilim.

Sonsuza kadar hep benim olman duaları ile dalıyorum uykuya. Sonsuz huzurundan beni ömrüm boyunca mahrum etme. İyi geceler bebeğim. Hep benim ol hep yanımda ol.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Yıldızlar gözlerini kıskanır, güneş ışıltını kıskanır. Sen her zaman yanımdasın kalbim de her zaman senin yanında. İyi geceler tatlı rüyalar canımın içi sevgilim.

Kalbini sevgimle doldur ve huzurlu bir uyku uyu. Seni her daim çok seveceğimi de bil. Uyurken, uyanıkken her zaman aklımdasın. Seni seviyorum bitanem iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne. Sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Uzun

Sana öyle tutkun ve vurgunum ki artık sensiz kalkmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gecelerin yaklaşması için benim tek duamsın. Hayırlı ve mutlu geceler.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Uyumaya hazırlanırken kalbimin etrafında dolandığını bilmeni isterim. Duygularını paylaşacak birini istersen etrafında ben her zaman yanındayım bir tanem. İyi uykular tatlı rüyalar aşkım.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Çöken karanlık korkutmuyor beni. Biliyorum ki gece sabaha teslim edecek kendini. Bende sana teslim ediyorum kendimi. Gün ışığıyla birlikte sana geleceğim sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Her şeyin bir sonu vardır fakat benim sana olan eyguzelsozler.com sevgilimin sonu yok. Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Beraber uyuyacağımız günleri iple çekiyorum. İyi uykular sevgilim. Allah rahatlık versin.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Güneş ışığı güzel yüzüne doğsun ay ışığı güzel yüzüne vursun. Güzellikler hep yanında olsun. Ve sende hep benim yanımda ol sevgilim. Seni her şeyden çok seviyorum. İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim.

Seni aklımdan hiç çıkarmadan saklayacağım rüyalarımda. Bitmek tükenmek bilmeyen sevgimin hep üzerinde olacağı ve kalbimin hep seninle birlikte çarpacağı günlere uyanmak dileğiyle, iyi geceler bir tanem.

En çok da sana iyi geceler çiçek kadın. Bu Eylül içinde tomurcuk açtığın, bana her sabah gülümseyerek baktığın, her zaman şarabı sek içtiğin ve hayata yeni bir ben kattığın için en çok sana iyi geçsin geceler.

Gecelerimi süsleyen, patlatan yıldızımsın, günümü aydınlatan güneşimsin. Senin varlığın ile mutlu oluyorum. Mutlu olmamı istiyorsan hep yanımda ol canım sevgilim. İyi uykular. Seni çok ama çok seviyorum her şeyim.

Karanlık çökünce aslında mutlu oluyorum. Çünkü sabah yakın anlamına geliyor. Sabah yakınsa seni görmem de yakındır. Hemen sabah olsun da seni göreyim diye hemen yatıyorum. Hadi sen de geç yatağına uyu, uyu ki sabah gözlerini açtığında beni gör karşında. İyi geceler meleğim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.