İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Sayfa Konusu: iyi geceler mesajları, sevgiliye iyi geceler mesajları, arkadaşa iyi geceler mesajları, dosta iyi geceler mesajları, iyi geceler mesajları uzun, iyi geceler mesajları kısa 

Bu yazımızda sizlere iyi geceler mesajları konulu bir yazı hazırladık. Sevgilinize, dosta, arkadaşa iyi geceler mesajlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. İyi Geceler mesajları yazımızı Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

İyi Geceler Mesajları

Huzur ve mutluluk içinde geçireceğiniz bir geceniz olsun. İyi geceler

Sen bana iyi geceler demeden benim gecem iyi olmaz ki; iyi geceler bitanem.

Geçen huzurlu, kalbin mutlu olsun, gecelerin rüyalı, rüyaların benli olsun. Aşkıma iyi geceler olsun.

Olmasın gecem gündüzüm sensiz, geçmesin bir anım sensiz, hayat sensiz olacaksa varsın olmasın yaşam kalsın bu beden nefessiz. İyi geceler tatlım.

Ve bazen unutmak için uyumak gerek rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler

Bırak güneş batsın varsın olsun akşam, yarın yeni umutlarla uyanışın, bırak yıldızlar kayıp dursun, yarın yeni dilekler dilersin. İyi geceler olsun.

Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni doğan günde, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle iyi geceler.

Bu gece neyim var neyim yok bir satayım dedim. Meğer sadece uykum varmış. İyi geceler.

İyi geceler yüreği güzel insanlar, iyi geceler yarınlara umutla bakanlar, iyi geceler hüzünlüler, mutlular.

Güzelliklerle dolu, huzurlu ve mutlu bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Reklamlar

Gece geç saatlere kadar oturanlara, erkenden yatıp da sabah kalkamayanlara, koyun saymaktan yorulanlara, yaşadığı günü unutmak yeni güne uyanmak için yatanlara, uykusu kaçanlara, uykusundan ölenlere iyi geceler.

Rahat ve huzur içinde uyumanız ve yeni musmutlu başlamanız dileğiyle herkese iyi geceler.

Rüyalarının hep benli olsun, en güzel rüyalar senin olsun, melekler hep seni korusun. Geçen hayırlı olsun.

Yüce mevlam huzur içinde, imanla uyumayı ve imanla uyanmayı nasip etsin. Geceniz hayırlara vesile olsun. Hayırlı geceler.

İyi geceler Sevgi çiçeğim, iyi geceler mutluluk kelebeğim, iyi geceler iyilik prensesim. İyi geceler Bitanem

Derdiniz varsa derdinizi unutacağınız, hüzünlerinizi dağıtacağınız, yarınlara umutla ve mutlulukla uyanacağınız bir geceniz olsun. İyi geceler

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, dertler kederler unutulsun, dilekleriniz gerçek geceniz hayırlı olsun.

İnsan mutlu olduğu zamanda uyuyamaz, derdi kederi olduğu zamanda uyuyamaz. Ve bazen her şeyi unutmak yeni güne yeni umutlarla çıkmak için uyur. İyi geceler.

Olmasın gecem gündüzüm sensiz, geçmesin bir anım sensiz, hayat sensiz olacaksa varsın olmasın yaşam kalsın bu beden nefessiz. İyi geceler tatlım.

Geceler boyu seni düşünüyorum. Ben sensiz geçen gecelerimi zincire vuruyorum. Seninle birlikte olduğum zaman sensiz geçen gecelerin hesabını soracağım. Ve bitanem sana kavuştuktan sonra sensiz bir gece daha geçirmeyeceğim. İyi geceler, tatlı uykular Aşkım

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.