Eşe Günaydın Mesajları

13.06.2019
Eşe Günaydın Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Eşe Günaydın Mesajları, Eşe Günaydın Sözleri,  Eşime Günaydın Mesajı, Eşim İçin Günaydın Mesajları, Eşe Güzel Günaydın Mesajları, Karıma Güzel Günaydın Mesajları, Karım İçin Günaydın Mesajları İnstagram, Eşe Günaydın Mesajları Resimli

Eşe Günaydın Mesajları

Eşe Günaydın Mesajları

Seni bana yar eden Rabbime şükürler olsun, seni bana eş olarak gönderin Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Canım eşim seni çok seviyorum. Günaydın.

Hayatımın anlamı, gönlümün sultanı, kalbimin tek sahibi canım eşim günaydın.

Sana en güzel sözleri de yazsam, sana en güzel günaydın mesajlarını da göndersem hepsi senin güzelliğin yanında anlamsız kalır. Günaydın Hayatım.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Günaydın Güneşim.

Sadece gözlerinin içine bakarak bir ömür bile geçiririm. Seni çok ama çok seviyorum canım karıcığım. İyi ki varsın iyi ki benim karımsın günaydın.

Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini, sıkıntısını unutuyorum, içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım. Günaydın.

Reklamlar

Yüce Mevla’m bugün gönlünden geçen tüm güzellikleri sana versin, mutluluk yüreğinden eksik olmasın, yüzünden gülümsemen neşen hiç bitmesin. Günaydın Bitanem.

Sen şimdi şiir okuyorsan senin için şair olur sayfalarca şiir yazabilirim, kitap okuyorsan sana mutlu bir aşk hikayesi yazabilirim ama içinde sadece sen ben olan. Seni çok seviyorum Sevgilim.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde, güne seninle başlar seninle bitiririm. Günaydın hayat yoldaşım.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın. Günaydın hayatım.

Seninle evliliğim boyunca, sadece bir kez pişman oldum. Seninle evlenmekte bu kadar geç kalmamalıydım Bitanem. Senden ayrı geçen her günüm bana işkence oluyor. Seni çok özledim. Günaydın.

Sen iste çayımı şekersiz, gecelerimi uykusuz geçireyim. Sen iste ben senin uğrunda güle oynaya ölüme gideyim. Günaydın Gülüm.

Bakarken kıyamamak mı, Yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk, seni çok seviyorum aşkım. Günaydın gözleri güzelim.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz. Günaydın tatlım.

Reklamlar

Sevgi en güzel güllerin yaprakları arasında saklanırmış ve o gül sevdiğine uzaktan aşkla bakarmış. Aynı benim seni sevdiğim ve sana baktığım gibi Bitanem. Günaydın canım eşime.

Hayatımın anlamı, bundan sonraki seveceğim kız, ikimizin kızı olacak. Günaydın gülüşü güzelim.

Sen benim yanımda olduktan sonra acılarım mutluluk, mevsim kış ise bahar oluyor. Seninle birlikte bir ömrü tüketmek ne güzel… Seni seviyorum Aşkım Günaydın.

Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi… Seni çok seviyorum Bebeğim. Günaydın.

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı. Günaydın seni çok özledim canım karıcığım.

Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim çok sevdiğim canım eşimsin. Günaydın Canım.

Senin olmadığın bir dünyayı istemiyorum, ben gözlerimi seninle açmak, seninle kapatmak istiyorum, en güzel sözlerimi senin için söyleyeyim, senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım. Günaydın Hayatım.

Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra. Ben bu bedeni neyleyim. Aşk da Sen, hasret te Sen, Ben de Sen. Günaydın kalbimin sahibi…

Reklamlar

Ben senin adını dağlara yazmadım, yollara da yazmadım. Ben seni yüreğime kazıdım. Şimdi sana yüreğimden sesleniyorum günaydın Aşkım.

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun. Günaydın Can yoldaşım.

Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın. Sen benim canım cananım her şeyimsin. Günaydın Nefesim.

Ben seninle evlendiği günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim. Günaydın yüreği güzel kendi güzel sevdiğim.

Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum. Seni çok seviyorum aşkım günaydın.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. Güne mutluluk içinde başlayasın diye.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.