Eşle İlgili Sözler

02.09.2022
Eşle İlgili Sözler

Kadından kocasına veya kocasından kadınına söylenecek güzel sözlerden oluşan bir yazı hazırladık. Yine eşle ilgili sözler duygusal, eşle ilgili sözler etkileyici ve eşle ilgili sözler anlamlı sözleri de bu yazımızın içeriğinde okuyabilirsiniz.

Eşle İlgili Sözler Kısa

* Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen!

* Gülüşünü ayrı, kendisini ayrı seviyorum.

* Gözüne kurban olduğum sen benim nefesimsin.

* Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin.

* Yüzümü güldüren Varlığına binlerce kez şükürler olsun…

* İstiyorum ki ellerimizi ayıran tek şey aşkımızın meyvesi olsun.

* Hayatımın anlamı bundan sonraki seveceğim kız ikimizin kızı olacak.

* Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim.

* sen aklım ile kalbimin arasında, vicdanımın tam ortasında sakladığımdın

* Seni seviyorum diyorum ama bunu duvarlara değil alnımın yazısına yazıyorum.

Reklamlar

* Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır bana senin gibi bir eş nasip ettiği için.

* Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

* Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

* İsterse yollarında dikenler olsun, ayaklarım kanasa da vazgeçmem sana gelmekten.

* Uyuyamıyorum geceleri, çerçevede ki fotoğrafın bile alıp götürüyor uzaklara beni.

* Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar.

* Senin tarafından sevilmek sadece mutluluk değil aynı zamanda muhteşem bir hediyedir.

* Bugün bir kez daha varlığına şükür ettim. Allah duyuyor sesimi, sende duy sevgili…

* Sen benim gözümde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için asırlarca ağlamazdım.

* Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

* Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.

* Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin.

* Asla gerçek sevginin gücünü küçümseme. Sana olan sevgimle ben, Ferhat gibi dağları delerim.

* Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Reklamlar

* İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

* Sen benim oldun ya, dünyalar kimin olursa olsun umurumda değil seni çok seviyorum evimin neşesi.

* Sen bana kilometrelerce uzak olsan da sol yanım kadar yakınsın, ömrüme ömür yüreğime can katansın.

* Kalbin kalbimde, gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde olduğu sürece bana bir şey olmaz sevgilim.

* Hamilesin ve bebeğimizi taşıyorsun. Seni bu yüzden bir değil, iki defa seviyorum değerli eşim benim…

* Sen benim gözlerime ışık kalbime heyecan oldun sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun.

* Sen iste çayımı şekersiz, gecelerimi uykusuz geçireyim. Sen iste ben senin uğrunda güle oynaya ölüme gideyim.

* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.

* Bir eşi olmalı insanın bakarken yüreğinin kabardığı gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı. Seni seviyorum biricik eşim.

* Seni gördüğüm zaman hayatın tüm stresini sıkıntısını unutuyorum içime bir huzur mutluluk doluyor. Seni çok özledim Aşkım.

Reklamlar

* Hayatımın anlamı. Evimin neşesi. Bana kim senin gibi baktı onu ben bilemem ancak, ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

* Kokun cennet bundan bahsetmiş miydim? Boynunda yaşamak istiyorum. Biri buna itiraz edecek olursa şayet; reddederim tüm evreni.

Eşle İlgili Sözler Duygusal

* Biricik eşim. Bazen bana hasret kadar uzak olsan da, aslında bir nefes kadar yakınsın. Sevgime ve ömrüme, ömür katan canım yarim.

* Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum.

* Gözlerimi gözlerine hapsetmeyi yüreğimdeki buzları alevinde eritmeyi seni bir ömür boyu sevmeyi istiyorum bir tanem seni senden istiyorum.

* Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi.

* Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım.

* Sabır kalmadı içimde, dertler yaş oldu gözümde, bu hasretlik denizinde boğulmadan gel, sensiz isyan ettim her an dünyam kahır dünyam zindan olmadan gel!

* Hiçbir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte ötesi de yok gerisi de. Aşk bir uçurumdan düşmek gibidir, bunun için sevgiliye ‘yar’ denilir.

Eşle İlgili Sözler Etkileyici

* Her gencin en büyük hayalidir hem iyi, hem güzel birisiyle evlenmek. Benim hayalimde ise sadece beni çok seven canım eşim vardı. Seni çok seviyorum canım.

* Ne çıkar yanımda olmasan! Kalbim senden ‘ibaret’ değil mi? Uzaktan sevmek zor demişsin. Etme sevdam! İçinde Allah varsa, görmeden sevmek ‘ibadet’ değil mi?

* Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemez, yetişirsin dokunamaz, dokunursun vazgeçemez, vazgeçersin ama unutamazsın.

* Dünyanın en temiz kalpli, en iyi insanının eşi olmaktan çok mutluyum aşkım. Beni mutlu ettiğin gibi, bana bu mutluluğu yaşattığın için ayrıca teşekkür ederim.

* Ben seninle evlendiği günden beri hep mutlu oldum. Bir defa pişman oldum, o da seninle evlenmek için bu kadar geç kaldığım için. İyi ki varsın canım sevdiğim.

* Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

* Eş seçmek kitap seçmeye benzer iyi tasarlanmış bir kapak ve cilt ilginizi çekebilir ama içeriği sağlam olmadıkça sonunu getirmek zordur. Bir tanesin biricik eşim!

* Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık.

* Yalvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allaha kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

* Canım eşim. Hatalı olduğum anlarda da beni sev. Korktuğum zaman beni sımsıkı sar. Ve uzaklaşmak istediğimde, beni yüreğimden tut. Çünkü benim ihtiyacım olan tek şey; Sensin.

* Sana bir şey itiraf edeyim mi? Seninle olan evliliğim süresince, bir defa pişman oldum. O da seninle evlenmekte, niye bu kadar geç kaldım diye. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

Eşle İlgili Sözler Anlamlı

* Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.

* Aşk, rüzgarların getirdiği tohumlarla açan bir güldür. Habersizce, plansızca gelen tohumdan, bülbülü kendine aşık eden bir gül yetiştirir eyguzelsozler.com toprak. Sen dalında gül isen, bende bülbül oldum sana her an.

* Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, sacımızın rengi kızılken neden siyah sarı olmadığımız için kaderimize kızmak kadar aptalca bir şeydir.

* Senin olmadığın bir dünyayı istemiyorum ben gözlerimi seninle açmak seninle kapatmak istiyorum en güzel sözlerimi senin için söyleyeyim, senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım.

* Sevgili eşim. Sana çok güzel sözler yazmak istiyordum. Ancak baktım ki senin güzelliğini ve sana olan sevgimi anlatacak bir söz bulamadım. Sadece gözlerinin içine bakarak; Seni çok seviyorum canım aşkım demek istiyorum.

* İnsan eşine güzel sözler söylemeli elbette ama ben senin gibi güzel ve söylediği her söz de güzel olan birine ne kadar güzel bir şey söyleyebilirim ki? Ben senden daha güzel kelimeler seçemem, senden daha güzelini göremem, senden daha güzelini duyamam biriciğim. Güzel karım, tüm varlığım, iyi ki benim eşimsin.

* Allah müsaade ettiği sürece seni seveceğim ben, hayatım da senin olacak, ruhum da. Ben ömrümü sana adadım, başka yol, başka seçenek yok benim için. Eşe Güzel Sözler Ben seninle dünyanın en mutlu insanıyım bilir misin? Yuvama verdiğin huzuru, mutluluğu bir cennette bulabilirim ben. Seni çok seviyorum, iyi ki girdin hayatıma.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.