Gün Doğumu İle İlgili Sözler

Gün Doğumu İle İlgili Sözler

Yazının Konusu: Gün Doğumu İle İlgili Sözler, Doğan Güneş Sözleri, Güneşin Doğuşu İle İlgili Yazılar, Güneşin Doğuşu Tumblr, Güneşin Doğuşuyla İlgili Sözler, Güneşin Batması İle İlgili Sözler

Yazımızda sizler için hazırladığımız gün doğumu ile ilgili sözler konulu yazımızda güneşin batışı ve doğuşu ile ilgili güzelliklerini anlatan güzel sözler hazırladık. Doğan güneş sözleri ile de doğan güneşin bize getirdiklerinin önemi ile ilgili sözlerimizi bulabilirsiniz.

Gün Doğumu İle İlgili Sözler

Yarın doğacak güneş; dün yaşanan her şeyi geçmişe atacak, belki izi kalacak, acıları bizi yakacak ama zamanla unutulmaya yüz tutacak.

Her gün güneş yeniden doğar ama her gün farklı doğar. Çünkü gün her günkü gün değildir, doğa her günkü doğa değil, asıl önemlisi biz her günkü biz değiliz.

Olacak güneş gibi olacaksın, bugün batsan bile yarın hiçbir şey olmamış gibi yeniden aynı umutla doğ.

Batan güneş nasıl ki yaşananları da alır götürür, doğan güneşte kucağında yeni umutlarla gelir.

Bu dünyanın gecesini aydınlatan ışık sabah doğan güneştir. Benim olumsuzluklarımı alıp götüren hayat ışığım ise sensin Bitanem.

Her uzun ve karanlık gece güneşin doğuşu ile son bulmaya mahkumdur.

Reklamlar

Akşam güneşi nasıl ki insanı hüzünlendirir, efkârlandırır. Doğan güneşte insanı umutlandırır, heyecanlandırır.

Sen güldüğü zaman benim kapkaranlık olan hayatıma yeniden güneş doğuyor, seninle hayatım anlam buluyor.

Güneş gibi erken yatalım ki, onun gibi dinç kalkalım. -Mehmet Murat İldan-

Güneş batmasın, akşam olmasın isteriz ama güneş doğmadığı zaman, sabah olmadığı zaman buna dayanamayız.

Sen benim güneşim ol gel dünyama doğ, söz ben seni hiç batırmayacağım. Bu ruh bu bedende olduğu sürece seni hep yaşatacağım.

Güneşin doğuşu güne başlamanın ayak sesidir. Gün doğumu ile ilgili sözler yazımızı okumaktasınız.

Yarın doğacak güneş belki çok insanın üzerine doğacak ama yarın doğacak güneş bizim mutluluğumuz olacak, bizim için doğacak ve bizim için parlayacak.

Güneş kadar yetenekli bir sanatçı yoktur hem sabah doğarken yaptığı resimler, hem de batarken oluşturduğu manzaralar herkes tarafından sevilir.

Sabah güneşinin pırıltılarla doğduğu o muhteşem an, antik zamanlarda güneşi bir Tanrı olarak görüp bütün ruhlarıyla ona tapanlara hak verilecek bir zamandır. -Mehmet Murat İldan-

Gün doğumu filmi yüzyıllar boyunca herkes tarafından ilgiyle izlenen ve hiç eskimeyen çok güzel bir filmdir.

Gün doğumu doğanın etkileyici süsüdür. Gün doğumu aşklara, fotoğraflara, filmlere, en ünlü sanatçılarının tablolarına konu olmuştur. Güneşin batışı gibi doğuşu da muhteşemdir.

Ya bir şarkı mırıldan, ya sevdiğin için bir şeyler yaz, ya da sabah güneşin doğuşunu seyret, üçü de aynı güzelliktedir.

Reklamlar

Sabah güneşi o muhteşem güzelliği ile ışıldamaya başladığı zaman umutlar yeniden canlanır, olumsuzluklar hafızadan silinir.

Sen nerede olursan ol güneş yine her zamanki güzelliğiyle batacak ve yeniden aynı güzelliğiyle doğacaktır.

Her gün güneş yeniden doğar ama her gün farklı doğar. Çünkü gün her günkü gün değildir, doğa her günkü doğa değil, asıl önemlisi biz her günkü biz değiliz.

Sen mutlu olsan da olmasan da, çok üzülsen de üzülmesen de, hayatı yaşamak için yeni umutlarla güne başlasan da başlamasan da güneş yeniden doğacaktır. O zaman bu kısa hayatta üzülmeye, mutsuz olmaya ne gerek var. Hayat durmadan devam edip gidiyor.

Bu dünyanın gecesini aydınlatan ışık sabah doğan güneştir. Benim olumsuzluklarımı alıp götüren hayat ışığım ise sensin Bitanem.

Hayatın karanlık koridorlarında ışık kırıntılarıyla bile mutlu olabilen bir adam en parlak güneşi sonsuz kere hak eder. -Mehmet Murat İldan-

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.