İyi Haftalar Sözleri

31.07.2017
İyi Haftalar Sözleri

Sayfa Konusu: Yeni Hafta Sözleri, Yeni Haftaya Başlama Sözleri, Yeni Hafta Mesajları, İyi Haftalar Sözleri, İyi Haftalar Mesajları, Yeni Haftaya Başlama Mesajları, Yeni Haftaya Başlama Sözleri Resimli, Hafta Başlangıcı Mesajları

Bu yazımızda yeni haftaya başlama mesajlarını olduğu bir sayfa hazırladık. Yeni haftaya başlarken güzel sözler söylemek ve paylaşmak bizleri mutlu edecektir. Bir arkadaşa, bir sevdiğimize iyi haftalar mesajları göndermek isterseniz bu yazımız tam size göre.

İyi Haftalar Sözleri

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Yeni gününüz, yeni haftanız hayırlı olsun.

Hadi uyan güzel insan bugün Pazartesi yeni bir haftanın ilk günü, başarılı, mutlu ve enerjik bir haftan olsun.

Allah’ım yüreğinizdeki güzelliklerinizi hayatınıza yansıtsın, dileklerinizin gerçek olacağı iyi bir haftanız olsun…. İyi haftalar…

Huzur içinde, mutluluk içinde, sevinç içinde bir hafta geçirmeniz dileğiyle iyi haftalar.

Kendiniz her nerede mutlu hissediyorsanız orada olmanız dileğiyle yeni güne, yeni haftaya merhaba, yüreği güzel dostlara merhaba.

Alacaklıların aramadığı, paranın çok harcanmadığı, kaynananın eve uğramadığı bir haftanız olsun. İyi haftalar.

Hu hu uyan bugün Pazar değil bak yeni haftanın ilk ışıkları ortalığı aydınlattı. Huzur ve mutluluk içinde geçecek bir haftanız olsun.

Yeni bir güne, yeni bir haftaya, yeni umutlarla yeni haftaya başlayanlara selam olsun. Gününüz aydın olsun.

Yeni başladığımız hafta tüm sevdiklerime huzur, mutluluk ve kazançlarına bereket getirsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın.

Reklamlar

Yaşamasını bilen herkese her yeni gün bulunmaz bir hediyedir. Yeni gününüz, yeni haftanız hayırlı ve uğurlu olsun.

Yeni başladığımız bu haftada yüreğinizdeki umutlarınız gerçeğe dönüşsün, mutluluk yakanıza yapışsın, gülmekten gözünüzden yaş gelsin. Günaydınlar.

Allah’ım yeni başladığımız bu hafta da bizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler ihsan eyle. Kazançlarımızı bereketli, işlerimizi kolay eyle. Amin

Hayatın sıkıntılarından, matematiğin probleminden, kadınların dırdırından uzak bir haftanız olsun. Yeni haftanız yeni haberler getirsin.

Her gün mutlu olacağınız ve hep mutlu kalacağınız iyi bir haftanız olsun. Hayırlı Sabahlar.

Yeni doğan güne günaydın, yeni başlayan haftaya günaydın, yeni uyanan tüm sevdiklerime günaydın. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hafta geçirmek dileğiyle Günaydınlar.

Yeni başladığımız bu haftamızda Yüce Mevla’m ülkemizi, milletimizi her türlü beladan musibetten korusun. Sonsuza kadar mavi göklerde dalgalanan bayrağımızı indirtmesin, minarelerden yükselen ezan seslerini susturmasın.

Rüya mıydı bu diyeceğiniz bir hafta geçirmeniz dileğiyle herkese hayırlı sabahlar, iyi haftalar.

Günaydın dostum! Günaydın! dost bağımın gonca gülü, gönlümün nadide gülü günaydın; canımın cananı, ömrümün baharı günaydın….. İyi haftalar

Bu yeni haftada dilediğiniz ve gönlünüzden geçirdiğiniz her şey gerçek olsun. Hayır günler.

Rabbim, bizleri gecenin karanlığından, gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi pazartesi günümüzü, yeni başlayan haftamızı da hayırlı kılsın. Günaydın Hayırlı Günler.

Reklamlar

Uykucu şirinler günaydın, tembel uyuşuk şekerlemeciler günaydın, telefona bakıp bakıp uyumaya devam edenlere günaydın, erkenden işe gitmek için yola çıkanlara günaydın. Yeni bir haftaya başlangıç yapanlara, yapacak olanlara günaydın.

Hatıranızdan hiçbir zaman çıkmayacak en güzel şeylerin yaşandığı, mutluluktan ağlayacağınız bir haftanız olsun. Günaydın dostlarım.

Her şeyin gönlünüzce olduğu mutlu, neşeli, güzel bir haftanız olsun. Hayırlı  günler…

Ne güzel olurdu hafta pazartesi ile başlamasaydı, o zaman çok iyi bir haftaya başlardık.

Yüreğinden sevgi, yüzünden tebessüm hiç eksilmesin. Günaydın, hayırlı sabahlar, iyi haftalar diliyorum.

Mutlu başlayan haftanızda yüzünüzdeki tebessüm hiç kaybolmasın, gününüz aydın haftanız güzel olsun.

Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir hafta geçirmeniz dileğiyle, yeni güne merhaba, yeni haftaya selam olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.