Ölmüş Anneye Güzel Sözler

18.08.2017
Ölmüş Anneye Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Ölmüş Anneye Güzel Sözler, Ölen Anneye Sözler, Ölmüş Anneye Sözler, Ölen Anneye Özlem Sözleri, Ölmüş Anneye Özlem Sözleri, Vefat Eden Anneye Sözler, Vefat Etmiş Anneye Özlem Sözleri

İnsan doğar yaşar ve ölür. Bu yazımızda ölmüş anneye özlem sözleri ve ölen anneye güzel sözler içerikli bir yazı hazırladık. Anneler her zaman baş tacımızdır onların hakkı asla ödenmez. Vefat eden anneye özlem sözleri yazımızda annelersiz yaşamanın ne kadar zor olduğunu vurguladık.

Ölmüş Anneye Güzel Sözler

Sensizlik çok acı geliyor canım annem, ne olur şimdi gelsen kuzum deyip boynuma sarılsan. Olmaz mı be güzel annem.

Anne diye her gecenin sessizliğinde yorganımı kafama çekip hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Sensizliğimi içime atıp karanlığa haykırıyorum. Seni çok seviyorum annem.

Bizi böyle kimsesiz gibi bırakıp gittin. Her an senin yokluğunu hissediyorum hayatımda seni çok özledim anne. Rüyalarıma gel yanaklarımı okşa, bana gülümse canım annem.

Allah’ım bizler evlatları olarak annemizden razıydık, senden ondan razı ol. Onu cennetinle müjdele. Nur içinde yat güzel anam.

Sen olmadan yaşamak çok zormuş be güzel anam. Zamanla alışırsın, geçer gider unutursun dediler ama ne kadar zaman geçerse geçsin seni unutamam, asla unutmayacağım.

Yattığın yer nurla dolsun, mekanın Cenneti Ala olsun, melekler yoldaşın, Peygamber efendimiz komşun olsun.

Gündüzler beni mutlu etse de geceler senin hüznünle geçiyor. Sensiz yaşamak nefes almadan yaşamak kadar çok zormuş. Sensizliğe hiç alışamadım, alışmakta istemiyorum.

Reklamlar

Senin bana verdiğin hayat tecrübesi, öğütlerinle yaşıyorum. Yaşamımın her safhasında hep seni anıyorum. Günlerim çalışmakla, gecelerim seninle geçirdiğim günleri anmakla geçiyor. Seni çok özledim annem.

Bir insanın her gün sol yanı acır mı, benim acıyor işte. Sokakta bir çocuğun anne diye seslenişini duyduğum zaman yüreğim daha da yanıyor. Seni çok özledim canım annem.

Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş anne kelimesi. Şimdi en güzel kelimeyi söylemek bana çok acı veriyor. Çünkü anne dediğim zaman yavrum, kuzum diyen birisi olmuyor. Seni çok özledim annem rüyalarıma olsun gel yeter.

Hastalandığımda başucumda duran, sabahlara kadar uykusuz kalan, ben gülmeden yüzü gülmeyen canım anam senin varlığın beni mutlu ediyormuş bu yaşadığım hayatı, şimdi sensiz çok mutsuzum.

Sen benim her şeyimdin bu dünyada şimdi sen her şeyimi alıp gittin beni yapayalnız bıraktın bu dünyada. Nur içinde yat annem.

Sen evimizin kanatlı meleğiydin, sen ailemizin gülen güneşiydin, sen bizim birleştiricimiz, sevgi kaynağımızdın. Senden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı be güzel annem.

Hani ben her şeyimi sana anlatırdım ya bak yine senin yanına geldim. Seninle yaşadıklarımı paylaşmaya, sensiz yaşamanın çok zor olduğunu anlatmaya geldim.

Ben büyük bir aptalmışım senin kıymetini bilemedim. İşten, çalışmadan senin yanına gelemedim. Şimdi sensizlik çok acı canım annem.

Sensizlikmiş meğer nefes almadan yaşamak, senmişsin bu hayatın ta kendisi canım annem. Seni çok özledim ne olur rüyalarıma gel.

Anne diye her gecenin sessizliğinde yorganımı kafama çekip hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Sensizliğimi içime atıp karanlığa haykırıyorum. Seni çok seviyorum annem.

Reklamlar

Ben yaşayan bir garip oldum senden sonra güzel annem. Senin varlığın bana mutluluk veriyor yaşamama sebep oluyordu. Seni çok özledim annem.

Mekanın cennet, ruhun şad olsun. Seni çok özledim canım annem. Ölen anneye güzel sözler

Beyazlara sarıldığın gün benim bittiğim gündü Annem. Ben o günden sonra hiç gülemedim Hiç sevinemedim. Her zaman hüzünlü her zaman dertliyim. Çünkü sen yoksun yanımda Annem.

Sana beyaz çok yakışıyor demiştin ya canım annem, ama sana beyaz hiç yakışmadı be güzel annem. Böyle amansız ayrılığın içimizi çok yaktı.

Gülüşünü, gülerek bakmanı, canım yavrum demeni, boynuma sarılmanı özledim. Sen gittikten sonra yaşamak çok zor annem…

Hadi bunu da ye diyerek bana zorla yemek yedirmeni, beni tertemiz giydirip yolcu etmeni özledim. Sen benim her şeyimdin, her şeyim seni çok özledim.

Alışırsın dediler ama ben senin yokluğuna hiç alışamadım. Sensiz geçen her günümde gözlerimden yaşlar döküldü annem.

YORUMLAR

 1. blank Esma dedi ki:

  Canım annem sen benim her zaman canımdan çok sevdiğim olacaksın

 2. blank sude dedi ki:

  Annem mekanın cennet olsun annemm seni hiç unutmayacağım annemmm seni çok özledim annemmm

 3. blank Hilal dedi ki:

  Nur icinde yat anam 😔😔mekanincennet olsun

 4. blank Semra dedi ki:

  Ah guzel Annam seni cok ozledim mekanin cenet olsun insallah

 5. blank aysegul bayram dedi ki:

  oyle zorki anne sensizlik oyle aci ki keske tanisaydim keske sende yanimizda olsaydin anne kokusunu bende bilseydim