Öğretmene Teşekkür Sözleri

18.01.2019
Öğretmene Teşekkür Sözleri

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Öğretmene Teşekkür Sözleri, Öğretmene Teşekkür Mesajları, Öğretmene Teşekkür Etme Sözleri, Öğretmene Şükran Sözleri, Öğretmene İyi Ki Varsın Sözleri, Öğretmene Teşekkür Sözleri Kısa Resimli, Öğretmene Teşekkür Mesajları Facebook

Öğretmene Teşekkür Sözleri

Bana her türlü desteği veren ve benim bugün burada olmamı sağlayan vefakar öğretmenim her şey için sonsuz teşekkürler.

Bizlere doğruyu, güzeli, iyiyi öğreten canım öğretmenim yaptıkların ve yapacakların için teşekkürler.

Sevginizle kalbimde açan gülünüz hiçbir zaman solmayacak. Sizi tanıdığım ve sizin gibi bir öğretmenin öğrencisi olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsın öğretmenim.

Siz bana bir babadan daha çok yardımcı oldunuz. Zor zamanlarımda yanımda oldunuz. Teşekkürler öğretmenim.

Karanlıklar içinde bir ışık ararken ışık olup bana yolumu gösteren, tam düşecek zaman elimden tutup beni her zaman koruyan öğretmenim teşekkürler.

Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler.

Başarımda senin, kişiliğimde senin, bugün öğrendiğim ne varsa hepsi sizin eseriniz. Her şey için çok teşekkür ederim öğretmenim.

Reklamlar

Atatürk çocuklarıyız, bizlere güven, Atatürk’ün yolu yolumuz diyen, sönmeyecek bu meşale ebediyen, seni seviyorum, canım öğretmenim.

Dünyaya gönderilmiş kanatsız melek yolunuz açık olsun. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Sizin hakkınızı asla ödeyemem, siz benim hayatıma yön veren, bugün başarılara doğru adımlarla yürümemi sağlayan kişisiniz. Sizi hiçbir zaman unutmayacağım.

Canım öğretmenim sizi hiç unutmayacağım, her zaman seveceğim. Yaptığınız her şey için çok teşekkür ederim. Güle güle öğretmenim.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Siz benim en güzel gülüm olarak her zaman yaşayacaksınız.

Herkesin bundan bir adam olmaz dediği bir anda bana gülümsedin ve elimden tutup beni uçurumun kenarından çekip aldın. Benimle bir baba gibi her gün yılmadan bıkmadan konuştun. Her zaman benim arkamda durdun, ben yanlış bir şey yapınca çok üzüldün ama yine de beni korudun. Ve öğretmenim o herkesin hiçbir şey o9lmaz dediği birini adam gibi adam yaptın. Teşekkürler öğretmenim.

Okumayı, yazmayı, doğru olmayı, küçüğe sevgi, büyüğe saygı duymayı, bir karış vatan toprağı için ölmeyi, sen öğrettin bana. Teşekkür ederim canım öğretmenim.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Teşekkürler öğretmenlerimiz.

Reklamlar

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper iyi ki benim öğretmenimsin her şey için çok teşekkürler.

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum.

Çocuklarımız için bir dönem boyunca çalışıp çabalayan tüm öğretmenlerimize canı gönülden teşekkür ederim. İyi tatiller.

Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Sana şükranlarımı sunuyorum canım öğretmenim.

Evlatlarımızı evladı gibi sahiplenen, onların sorunları ile ilgilenen, iyiyi, doğruyu güzeli öğreten öğretmenlerimiz her şey için teşekkürler.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.