Sensizlik İle İlgili Sözler

Bu yazımızda neler bulacaksınız: Sensizlik İle İlgili Sözler, Sensizlikle İlgili Sözler, Bu Şehir Sensiz İle İlgili Sözler, Sensizlik İle İlgili Uzun Yazılar, Sensiz Olmuyor Resimli Sözler, Sensizlik Sözleri Resimli, Sensizliği Anlatan Sözler, Sensiz Olmuyor Mesajları Uzun, Sensiz Olmaz Sevgilim Sözleri

Reklamlar

Sensizlik İle İlgili Sözler

Herkesi ölüm koparır sevdiklerinden, beni sensizlik kopardı bu hayattan.

Eğer sensizlik yaşamaksa ben yaşamak istemiyorum sevdiğim.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemlisin Bitanem.

Kimse benim gibi sevemez seni, kimsede senin gibi sevdiremez kendini. Kimse ağlatamaz senin gibi kimsede bilemez sana olan hislerimi. Seni çok seviyorum, sensizlik benim için ölümdür sevgilim.

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler aşkım.

Reklamlar

Karanlık odalarda sensiz kalsam da, yalnızlığımı hayalinle avuturum, seni göreceğim gün bayram olur bana, sensizlik sonum olur bu yalan dünyada, hayatımın anlamısın sevgilim.

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir.

Sensiz bir çare kalırım kendi dünyamda, senin hasretinle kalırım bir başıma, sensizliği kabullenemem bu yalnız dünyamda, seninle ölüme bile giderim sana canım feda. Teşekkür ederim bu aşkı yaşattığın için bana Bitanem.

  Haber İle İlgili Güzel Sözler

Sensizlik, güneşin yakıcı sıcağında gecenin zifiri karanlığına düşmek gibidir. Sensizlik, yazın ortasında kış mevsimini yalamak gibidir. Sensizlik, gecenin ortasında Ay’ın yok olması gibidir. Sensizlik ölümden farksız sevgilim, bana yaşama gücü verdiğin için teşekkür ederim nefes almamın tek sebebidir senin sevgin.

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Reklamlar

Sensizliğimde öğrendim hasret türkülerini, sensizliğimde öğrendim hasretin anlamını, nasıl aşkı seninle öğrendiysem hasreti de seninle öğrendim sevgilim.

Kursağımda kalsın sensizlik. Hiç selam bile verme; pat diye gir yüreğimin en içine.

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum, sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için bir tanem, sensiz olmaktansa hiç yaşamamak en güzeli, teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için benim için hayat sensin sevgilim.

İnanmıyorum kalbimin attığına. Sensizlikten kendini sağa sola çarpıyor sadece.

Hayatımın en güzel günlerini sana verdim senin için ben hayata reset çektim, şimdi sensizlik sardı bedenimi ağlıyorum geceleri aşk acısı çekilmiyor dön geri atma beni karanlığa.

Yalnızlık hep güzeldir. Ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Reklamlar

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş yok be aşkım asıl ölmek sensizlikmiş.

  Deniz İle İlgili Güzel Sözler

Sen geleceksin diye ayıklıyorum hayatımdan bütün sessiz harflerimi; sensizliğimde cebimde biriktirdiğim sessiz cümlelerimi sensiz düşlerimden gizli sayıklamalarımı.

Ne sensizliği kabul edebilirim hayatımda ne de sensiz yaşayabilirim bu dünyada. Ne sensiz gülebilirim bu hayatta ne de sensiz ağlayabilirim yalnız odamda. Sensizlik ölümdür bana sensizlik cehennemdir dünyama.

Yalnızlığı seviyorum da sensizliğe bir türlü alışamadım.

Çıkar giderim bu kentten daha olmazsa, sensizliğin bir adı olur, bir anlamı olur belki.

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini fark ettim. Yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi kesip attıkların. Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım.

Her gün biraz daha artan sensizliğe kafa tuttum. Ama mutlu ol seni unutamadığım yerde kendimi unuttum.

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim.

Kulaklarım sessizliğe, gözlerim sensizliğe, gönlüm katlanırsa derde, anlamı yok yaşamanın nefes almak boşuna senin olmadığın yerde.

Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü apaydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben.

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sensizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim.

  İnsanları Kırmakla İlgili Sözler

Sensizlik bana güneşin doğacağını vaat etse de, ben gözlerinde ay ışığını görüyorum, güneşten bana ne.

Kolay diyorsun, gel bir de sen yaşa sensizliğimi…

Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa, bir gün yaşayacağın bensizlik de benim eserim olmayacak.

Acı bir mutsuzluk ve kekremsi bir sensizlik hakim yüreğimde bu gece.

Bugün ilk defa sensizliği düşünüyorum hayatımda her sensizlik aklıma gelince kalbim ağlıyor gözlerimle anlatıyorum kalbimdeki acıyı, gözyaşlarımla yazıyorum adını.

Bu aralar ellerim hep üşür benim. Doktor ‘kansızlık’ der, ben ‘sensizlik’ derim.

Hasret vurdu yüreğime, sensizlik sanki işkence, bu karanlık gecede, gurbet şarkıları benimle.

Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum, sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum, soru sorma cevabını bilmiyorum tek bildiğim bir şey var seni çok ama çok özlüyorum.

Sensizlik olacaksa hayatımda, tek kurşunla son ver hayatıma, sensiz hayaller kuramam artık bu dünyada vur beni aşk acısı yaşattırma bana.

Günü seninle yaşamayı öğrenmiştim sevgilim, hasret kaldı şimdi sana ellerim, bu gurbet elde neylerim, sensizlik kaderim mi bebeğim.

Seni sevdiğimi ihbar etmişler ayrılığa geçen gün yokluğun esir aldı beni birçok şahidim vardı ama gözlerim tanıklık yaptı aleyhime bu gün hüküm giydim yalnızlığa acıların hücresine kapattılar beni ve bir tek sensizlik geliyor ziyaretime sabır.

Tek dileğim ölürken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem. Cennetim sensin benim her şeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir