Sevdiğim Adama Sözler

15.06.2017
Sevdiğim Adama Sözler

Sayfa Konusu: Sevdiğim Adama Sözler, Sevdiğim Adam İçin Sözler, Sevdiğime Güzel Sözler, Sevdiğim Adama Güzel Sözler, Sevdiğim Adama Resimli Sözler, Sevdiğim Adam Sözleri

Bu yazımızda sizlere sevdiğim adama sözler içerikli bir yazı hazırladık. Sevdiğinize göndereceğiniz uzun sözler veya kısa sözlerden seçerek sevdiğinize gönderebilirsiniz.

Sevdiğim Adama Sözler

Ben kimim biliyor musunuz? Deliler gibi sevdiğim adamın, deliler gibi sevdiği kadınıyım.

Sol yanımdaki, sonsuzluğumdaki var olan adam soyadını vermek senden, ayağına basmak benden olsun. Allah bize huzurlu mutlu bir hayat nasip etsin.

Hayallerimiz aynı, duygularımız aynı, gönüllerimiz bir. Seviyoruz birbirimizi biz.

Sen benim sevdiğim adam, sen benim hiçbir zaman bitmeyecek kara sevdam, sen benim yüreğimin derinlerindeki aşk yaramsın.

Benim aşkım ne hevesliktir, ne de mevsimlik, benim aşkım ölene kadar sürecek ömürlüktür.

İlkbaharda çeşit çeşit çiçek açtı toprak, rengarenk kokuyor rüzgar. Sol yanımda bulunan mavi kuş kanat çırpıyor uzaklara. Eksilmeyen, eskimeyen duygular çıkıyor ortaya. Nisan yağmurları getiriyor kokunu bana.

Benim kalbimin sahibi hep sen olacaksın. Eğer bu kalbim senden başkasında atmaya kalkarsa ilk katili ben olacağım.

Allah’ım sevdiğim adama bana hayırlı eyle, beni onunla mutlu kıl, beni ondan başkasına yar etme.

Gel sen yasla başını omzuma hülyalara dal, ben senli manzaralara, gel sen beni sımsıkı sar, ben senin kokunu hissedeyim doya doya.

Mutluluk senin gözlerinde, huzur sözlerindeydi. Seni her an kaybetme korkusuyla yaşıyorum, her daim seni çok ama çok seviyorum.

Sen benim annemin kızım aklın nerde sorusunun tek cevabısın. Sen benim sevdim adamsın.

Sen benim Yüce Mevla’ya ellerimi açıp besmele ile başladığım, amin diye bitirdiğim duamsın.

Ömrüm seninle bitsin, kalbim senden başkasının olmasın. Yokluğunda üşüyorum, senin hayalinle ısınıyorum, eğer bugün gülüyorsam senin sayende gülüyorum. Ne olur sen hiç üzülme sen üzülürsen bende çok üzülüyorum.

Sesini duymak mutluluk verici, seni görmek ise mutluluk denizinde boğulmak gibi…

Ben bir tek senin omzuna başımı yaslarım. Ben her gece rüyalarımda senin dizlerinde uyur, senin kalbinde huzuru ararım.

İnsanın hapşırdığı zaman yanında hep birlikte diyeceği birisinin olması ne kadar güzel…

Senin bir gülüşünle geçirdiğim çok günlerim var benim.

Sensizlik hakim yorgun kalbimin kıyılarına, mecali kalmadı artık sensiz atmaya, seni özlemle, hasretle beklemekte güzel, bir ömür beklemeye razıyım çünkü her şey değer senin gibi adama.

Reklamlar

Bir adamı seversin hayatın değişir günlerin güzelleşir. Mutluluğun çocukları kapında oynaşır.

Hayat kimine, bahar, kimine hazan. İşte yaşadığımız bu koca dünya bazen gerçek, bazen yalan. Tek gerçeğim ise sensin bu yalan dünyadan bana kalan.

Eğer seni her özlediğimde gökyüzünden bir yıldız kaysaydı, şimdi gökyüzünde hiç yıldız kalmazdı. Seni çok özledim sevdiğim adam.

Seni sevmek sonunu bilmediğim bir film kadar heyecan verici ve güzel.

Ben her acıya göğüs gererim yeter ki sen yanımda ol, yeter ki sen yanımda ol mutlu olmak kimin umurunda.

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin, Sen benim hiçbir zaman sevgimi tarif edemediği adamsın.

Sen benim ol gidenler sadece bir kayıptan ibaret olur benim için. www.eyguzelsozler.com sevdiğim adama sözler benim için önemlidir.

Sen bana hayatın sunduğu en değerli varlıksın, ben senin ile yaşamayı sevdim, seninle bu hayata gülmeye başladım. Sevdiğim adam iyi ki varsın.

Ömrümün geri kalanı diyorum çünkü sen benim ömrüme ömür katan, son nefesimde bile yanımda olmasını isteyeceğim tek adamsın.

Tek istediğim annemin evinden Tekbir ve dua ile seninle bir dünya evine girmek. Senin helalliğin olmak, seninle mutlu bir yuva kurmak.

Allah’ım sevdiğim adama bana hayırlı eyle, beni onunla mutlu kıl, beni ondan başkasına yar etme. Beni ona helal et.

Sol yanımdaki, sonsuzluğumdaki var olan adam soyadını vermek senden, ayağına basmak benden olsun. Allah bize huzurlu mutlu bir hayat nasip etsin.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.