Sevgiliye Barışma Sözleri

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Sevgiliye Barışma Sözleri, Sevgiliye Barışma Mesajları, Sevgili İçin Barışma Sözleri, Eski Sevgiliyle Barışmak İçin Uzun Mesajlar, Sevgiliyle Barışmak İçin Mesajlar, Sevgiliye Uzun Barışma Mesajları, Sevgiliye Barışma Sözleri Uzun, Sevgiliyle Barışma Sözleri Tumblr

Reklamlar

Sevgiliye Barışma Sözleri – Sevgiliye Barışma Mesajları

Seni o kadar çok seviyorum ki sevgilim senden ayrı bir gün dahi küs durmak bana ölüm geliyor. Ne olur hadi gel barışalım artık.

Hatayı ben yaptım biliyorum, gel sende büyüklük yap affet beni de barışalım. Şu kısa ömürde birbirimize küs günlerimizi boşa geçirmeyelim.

Gelsin artık barışlar, gitsin gelmesin bir daha küslükler, ömür boyu mutlu olsun bu aşıklar.

Senden ayrı her günüm cehennem gibi, gel be güzelim cennetim ol artık.

Beni affet ömrümü ömrüne adadığım, uğruna hayatımdaki her şeyi yok saydığım. Hadi ne olur barışalım artık seni çok ama çok seviyorum.

Sen uzat ellerini ben tutayım, sen kapat gözlerini ben bakayım, sen affet beni ben sana koşayım.

Senden ayrı geçen her gün yüzyıl kadar çok uzun geliyor be Bitanem.

Seni çok sevdiğim için midir bu kadar çok kırmam bilmiyorum, sana zarar vermek, seni üzmek değildi inan niyetim. Seni çok seviyorum Aşkım.

Beni affet nazlı kelebeğim, seni istemeden de olsa üzdüm. Şimdi söyle bana barışmak için ne istiyorsan yapmaya hazırım.

Seni kırdığım günden beri geceler bana düşman oldu, uykular haram. Seni üzdüğüm için çok pişmanım beni affet canım sevgilim.

Çocukken küsünce oynamıyorum derdik, peki şimdi ne olacak, böyle hep ayrı mı duracağız. Böyle aynı evin içinde birbirimize küs mü yaşayacağız. Gel bırak inadı barışalım eski günlerdeki gibi mutlu olalım.

Reklamlar

Beni affet dünyalar kadar çok sevdiğim Biriciğim.

Her insan hata yapabilir ama her insan hatasının farkına varıp özür dileyemez. Ben ise hatamın farkındayım seni kırdım bunu biliyorum. Şimdi senden beni affetmeni istiyorum. Bundan sonra sana söz veriyorum bir daha asla seni üzmeyeceğim.

Hadi Bitanem barışalım artık bitsin bu küslük, yine mutlu ve güzel günlerimize dönelim.

Sevmek sevilmek varken küs olmayalım. Gel barışalım artık bitsin bu küslük Sevgilim.

Ben nasıl oldu da seni kırdım hiç aklım almıyor. İnsan birini bu kadar çok severken onu nasıl üzebilir ki. Seni çok seviyorum sevgilim.

Barışmak için ilk adımı ben atayım sen karşılık ver. Ben senin için ömrümün sonuna kadar yürümeye razıyım yeter ki sen beni affet Kelebeğim.

Seninle birlik huzur ve mutluluk içinde bir ömür geçirmek isterken ortaya birden hiç hesapta olmayan bu küslük çıktı. Anılarımızda hep güzel günlerimiz olsun, hiç ayrılığımız küslerimiz olmasın, birbirimizden ayrı günlerimiz geçmesin. Seni çok seviyorum Aşkım.

Sen bana bir kez gülümse, ben senden bin kez özür dileyeyim, ben sana bin defa mesaj atayım sen bana bir defa tamam de de barışalım.

Sevgi affetmektir, sevgi emektir, sevgi anlamaktır, sevgi sevdiğinin bazen de hatalarını görmezden gelmektir.

Bizi çekemeyenler, bizim mutluluğumuzu kıskananlar bizi birbirimize düşürmek için çalıştılar. Gel Bitanem bunların oyunlarını bozalım, birlikte el ele dolaşarak onları çatlatalım.

Reklamlar

Bu hayattan tek dileğim var o da sen, bu hayattan başka hiçbir şey beklemiyorum.

Küskünlüğümüzü bir kağıda yazalım sonra onu bir daha gelmemesi için gemi yapalım ve nehre bırakalım. Artık hep mutlu olalım sevgilim.

Seni kıracağıma keşke kafamı kırsaydım. Öküzlük ettim affet beni sevgilim.

İnan dünden beri çok canım sıkılıyor. Senden ayrı yaşamak bana ölüm gibi geliyor. Sen bana bir mesaj at seni affettim de, ben kapında günlerce bekleyeyim.

Sevgi anlayıştır, sevgi karşılıklı fedakarlıktır, sevgi affetmektir. Sevgi sevdiğinin hatasını affedip ona yeniden muhabbetle sarılmaktır.

Bir öküzlük edip seni kırdım biliyorum, ama sen de benim seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Bir büyüklük edip şu öküzü affet!

Beni affet ömrümü ömrüne adadığım, uğruna hayatımdaki her şeyi adadığım. Hadi ne olur barışalım artık seni çok ama çok seviyorum.

Hep mutluluk içinde geçsin günlerimiz, hiç ayrılmasın gözlerimiz, olmasın hiç ayrı geçen günlerimiz. Barışalım mı sevgilim.

Atalarımız affetmek büyüklüktür demiş. Sade Bitanem büyüklük göster affet beni de barışalım.

Hayatıma mutluluk getirdin, neşe getirdin, karanlık hayatımı aydınlığa çevirdin. Yaşama küsmüş beni yeniden hayata döndürdün. Şimdi seni böylesine çok severken senden ayrı kalmak çok zor geliyor sevgilim.

Reklamlar

Sen benim en değerli varlığımsın, sen benim dünyalar kadar çok sevdiğimsin. Sen benim hayatıma doğan güneşsin. Ne olur Sevgilim beni güneşsiz karanlıklarda koyma, beni sensizliğe mahkum etme. Hatalarımız olabilir, yanlışlar yapabiliriz ama önemli olan birbirimizi anlamak ve affedebilmektir. Ben seni istemeden de olsa üzdüm biliyorum. Ben şimdi senden yine özür diliyorum. Seni çok seviyorum.

Seninle tanıştığım gün ne kadar çok sevinmiştim. Allah’ıma binlerce kez şükürler etmiştim senin gibi birini karşıma çıkardığı için. Sen hayatıma öyle bir girdin ki, ben bile kendimi tanıyamaz oldum. Senin gibi iyi birinin yanında bende artık hayata hep iyilik penceresinden bakmaya başladım. Seninle hayatın tüm güzelliklerini gördüm. Ne olur beni böyle amansız böyle yalnız bırakma, beni sensizliğe mahkum etme.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Ne olur affet beni.

Bugün sana karşı yaptığım davranıştan dolayı senden çok çok özür dilerim. Gerçek niyetim seni neşelendirmek ve güldürmekti ama yanlış anlaşıldım ve seni istemeden de olsa kırdım. Çok canım sıkılıyor, yüreğim yanıyor seni üzdüğüm için. Senden ayrı kalmak ve sensiz yaşamak çok zor geliyor.  Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirsen, lütfen olumlu bir mesaj gönder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir