Teyzeye Güzel Sözler

02.07.2017
Teyzeye Güzel Sözler

Sayfa Konusu: Teyzeye Güzel Sözler, Teyzeme Güzel Sözler, Teyzeler İçin Güzel Sözler, Yeğenden Teyzeye Güzel Sözler, Teyzeye Komik Sözler, Teyze Olmakla İlgili Güzel Sözler, Teyze Demek Anne Yarısı Demek Sözleri, Teyze İle İlgili Güzel Sözler Facebook

Bu yazımızda hazırladığımız güzel sözlerimiz teyzelerimiz için. Teyzeye güzel sözler başlıklı yazımızda duygusal, anlamlı, komik sözlerden oluşan bir sayfa hazırladık. Teyzeler için hazırladığımız güzel sözleri facebook, twitter, instagram gibi sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Teyzeye Güzel Sözler

Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın teyzem.

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.

Canım teyzem sen annemden sonra en çok değer verdiğim kişisin. Sen uzaklarda da olsan seni her zaman seveceğim.

Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor.

Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin.

Arkadaşlarım geçen bir kız gördüler ayyy çok güzelmiş dediler. Bende gülünce neden güldüğümü sordular. Siz benim teyzemi görmemişsiniz dedim.

Reklamlar

Sen hayata ne verirsen hayat sana ondan kat be kat daha fazlasını verirmiş derler. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana dünyalar kadar değerli seni verdi.

Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin.

İyi ki telefonların ilk çıktığı zamanlarda sana mesaj yazmak zorunda kalmamışım. Çünkü o zaman bir mesaj 160 karakterden oluşuyormuş. Ben sana olan sevgimi nasıl 160 karaktere sığdırabilirim. Canım teyzem sana olan sevgim sonsuz.

Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle seni sevgiyle selamlıyorum güzel teyzem.

Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin.

Sen teyzem benim için gökyüzündeki yıldızlar gibisin. Onları istediğin her an göremezsin ama senin için her an orda olduklarını bilirsin. Seni çok seviyorum teyzoş.

Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin.

Dünya güzelleri seni görseler güzelim dediklerinden utanırlar, güzelliğin ile seni hep kıskanırlar. Sen kendi güzel, kalbi güzel en tatlı teyzoşsun.

Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim.

Annem vefat ettiği zaman çok üzülmüştüm kimsemiz kalmadı bizim elimizden tutacak ve bize yol gösterecek diye. Ama zamanla anladım ki annem kadar değerli, yeğenini bir anne gibi düşünen teyzemin olduğunu. Sen her zaman benim yanımda olduğun için teşekkürler teyzem.

Teyzeler bulutların arkasındaki güneş gibidirler. Biz onları göremesekte onlar oradan içimizi ısıtmaya devam ederler.

Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için.

Reklamlar

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun eyguzelsozler.com bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.

Canım teyzem iyi ki varsın ve iyi ki benim teyzemsin. Seni çok özledim teyzoşş.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.