Teyzeye Hayırlı Olsun Mesajları

13.05.2019
Teyzeye Hayırlı Olsun Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Teyzeye Hayırlı Olsun Mesajları, Teyzeye Hayırlı Olsun Sözleri, İşe Giren Teyzeme Hayırlı Olsun Mesajı, Teyzeye Duygusal Hayırlı Olsun Mesajları, Ev Alan Teyzeye Hayırlı Olsun Mesajları, Teyzeye Hayırlı Olsun Mesajları Resimli

Teyzeye Hayırlı Olsun Mesajları

Bu güzel haberi alınca çok sevindim, içim içime sığmıyor seni tebrik ederim teyzeciğim. Hayırlı olsun.

Her şey gönlünce olsun, çok bekledin ama sonunda hakkettiğine kavuştun. Rabbim utandırmasın hayırlı olsun teyzeciğim.

Canım teyzem bu mutlu gününde yanında olmak mutluluğuna şahit olmak isterdim ama gelemedim. Sizi tebrik eder bir ömür boyu mutlu olmanızı dilerim. Hayırlı olsun teyzeciğim.

Herkesin hayalidir güzel bir ev almak ve mutlu bir şekilde oturmak. Sizler bu hayalinizi gerçekleştirdiniz. Allah’ım huzur ve mutluluk içinde oturmayı nasip etsin. Hayırlı olsun teyzem.

Yeni işin hayırlı olsun teyzeciğim. Yüce Mevla’m utandırmasın, layıkıyla yapmayı nasip etsin.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Hayırlı, huzurlu olsun teyzeciğim.

Reklamlar

Bugün doğdu, yarın doğacak derken sonunda yeğenim dünyaya geldi. Rabbim analı babalı büyütsün. Ailesine hayırlı bir evlat olsun. Hayırlı olsun teyzeciğim.

Yeni araban hayırlı olsun teyzeciğim. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Yeni ayakkabı almışsın teyze hayırlı olsun, hayırlı olsun da biz ayak yalın mı geçeğiz.

Hoş geldin bebeğim, yüzünden gülücükler hiç eksilmesin. Teyzen seni çok seviyor.

Canım teyzem sen her zaman benim en büyük destekçim oldun, yaşamım boyunca hep seni örnek aldım ve alacağımda. Bugün yanında olamadığım için çok üzgünüm. Size bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Hayırlı olsun canım teyzem.

Gülen gözlerin hiçbir zaman ağlamasın, yüzündeki gülümsemeyi hiçbir şey soldurmasın, yüreğin her zaman mutluluk ile çarpsın. Canım teyzem hayırlı olsun.

Yeni başlangıçlar yeni umutlardır, yeni işin hayırlı uğurlu olsun, tebrik eder başarılarının devamını dilerim teyzeciğim.

Sen azimli ve çalışkan biri oldun ve hep de öyle olacaksın. Başarılarının devamını dilerim teyzem. Hayırlı olsun.

Yeni başladığın bu işte çok mutlu ve başarılı olmanı diliyoruz. Hayatından mutlu anların hiç eksik olmasın. Yeni işini yürekten kutluyoruz hayırlı olsun.

Yeni evinde huzurlu ve mutlu olasın, Yüce Mevla sıkışmadan borcunu da ödemeyi nasip etsin. Hayırlı olsun teyzeciğim.

Reklamlar

Üniversiteyi kazandığını duyunca çok sevindim. Öyle mutlu oldum ki inan sana anlatamam. Canım teyzem hayırlı olsun.

Yeni doğan bebeğiniz size hayır ve mutluluk getirsin inşallah, Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun.

Rabbim yeni iş yerinden hayırlı ve helal kazançlar kazanmayı nasip etsin. Yeni ş yerinin sana ve ailene mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle yeni iş yerin hayırlı olsun.

Rabbim yeni doğan bebeğinizi sağlıklı ve hayırlı bir evlat eyguzelsozler.com olarak büyütmeyi nasip etsin. Sizleri çok seviyoruz bebeğiniz hayırlı olsun.

Herkesin hayalidir güzel bir ev almak ve mutlu bir şekilde oturmak. Sizler bu hayalinizi gerçekleştirdiniz. Allah’ım huzur ve mutluluk içinde oturmayı nasip etsin. Hayırlı olsun teyzem.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.