İyi Dilek Mesajları

24.08.2021
İyi Dilek Mesajları

İyi Dilek Mesajları, İyi Dilek Sözleri, İyi Dileklerini Sunmak Sözleri, Gelecek İçin İyi Dilek Sözleri, Güzel Dilekler Sözleri, Güzel Dilek Mesajları Kısa, Dosta Güzel Dilek Sözleri, Güzel Dilekler Facebook

Güzel İyi Dilek Sözleri

* Ne sıkıntınız varsa sular seller gibi akıp gitsin inşallah.

* Her yeni gün geçen günlerini aratmasın, mutluluk seni bizim aramıza katsın.

* Hayat her zaman karşınıza iyi insanlar çıkarsın, yolunuz bahtınız hep açık olsun.

* Rabbim bizleri sevmeyen insanlardan değil, seviyormuş gibi yapan insanlardan korusun.

* Mezuniyetini en içten dileklerimle kutluyorum, hayat okulunda başarılar diliyorum.

* Yeni işinde başarılar diliyorum, kariyerinde yükselmeni ve hayırlı çalışmalar dileklerimle.

* Mutluluk, farkında olmadan açık bıraktığımız kapıdan gelir… Mutluluk kapınız hep açık olsun.

* Merhaba bunu okuyan güzel insan; ne olursa olsun, hep mutlu ol, hiçbir şey senden değerli değil.

* Bir dilek tuttum senin için mutlu ve huzurlu yarınların için sevgi neşe ve bolluk arkadaşın olması için.

* İyi dilekler diledim senin için bilmem etkisini hissettin mi? Bekle birazdan yağmur gibi üzerine yağacaklar.

* Evlilik yıl dönümünüzü en içten dileklerimle kutluyorum hayırlı mutlu nice yeni senelere ulaşmanızı diliyorum.

Reklamlar

* Uzaklarda çok uzaklarda engin dağların ardında bağırmak haykırmak istiyorum çok değil üç kelime seni çok seviyorum.

* İyi dilek mesajları ve iyi dilek sözleri yazımızı okumaktasınız.

* Melekler üzerinde kanat gersinler seni kem gözlerden götürsünler sevgili gözlere yakın etsinler Allah’a emanet olasın.

* Hayat herkes için acı, çünkü benim dilediklerime sahip olmuş nice insanlar gördüm, onlar da mesut değil. Honore De Balzac

* Rüzgârın kemanini çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

* Birçok kişinin yaşadığı problem, zihinleri ile değil, umutları ve korkuları ya da dilekleri ile düşünmeleridir.  Walter Duranty

* Dost vurulunca değil unutulunca ölür. Biz sevdiğimizi kan çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız.

* Kahramanlık ne tek başına bir yükseliştir. Nede yıldızlar gibi parlayıp sönmek. Kahramanlık; ileri atılmak ve bir daha dönmemektir.

Reklamlar

* Güzel insan güzel günde hatırlanır. Güzel dilekler güzel insanlara yollanır. Bu güzel günde bütün güzellikler sizlerin olsun. Amin.

* Sen yürü ben izin olurum, sen sor ben cevabın olurum, sen her zaman kalbinin olduğu yerde ol ki, belki bir gün kalbinin sahibi olurum.

* Hayır, güzel ve iyi dilekler benim dilimdeler, senin için tekrar tekrar dolaşıp duruyorlar güzel dileklerim hep seninle beraber unutma.

* Sağlık sıhhat ve mutluluk dileklerimi senin için biriktirdim şimdi hepsini birden sana gönderiyorum sakın altında kalma sen de ban yolla.

* Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun

* Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değişme! Bir Dilek: Beni unutma. Bir Yalan: Seni hiç sevmiyorum. Bir Gerçek: Seni çok özlüyorum.

* Ömür denilen yıllara hicranı diziyorum. İçimdeki acıyı herkesten gizliyorum. İnsanım ben, ümitle yaşıyorum. Senden merhamet değil sevgi bekliyorum.

Reklamlar

* Gördüm diyebilseydim eğer gördüklerime kimseler inanmazdı, hayal derlerdi, bilselerdi sende neler gördüklerimi bir ömür boyu hayal görmek isterlerdi.

* Rabbim den senin gözünün yasının akarsa mutluluktan akmasını, seni üzerlerseler onlara gülüp geçmeni diliyorum ve öbür dünyada sana cennet diliyorum.

* Sevgi feda edebileceklerle ölçülüyorsa eğer, aç gözlerini ve etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim sana, ama sakın aynaya bakma o gördüğünü asla!

* Sana içimden en güzel dilekler, gönül bahçemden yollarına çiçekler yüreğimden sonsuz sevgiler ve yanağına kocaman öpücükler gönderiyorum çünkü seni özlüyorum.

* Uyanınca insanı uyandığına bin pişman eyguzelsozler.com eden geriye dönmek isteyip de dönmeyince çaresizlikten delirten hayatta sadece bir kez görülecek harika bir rüyasın sen.

* Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır.

* Bizim yörelerde kaderimiz doğuştan yazılır, şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevdamız yüreğimiz kadar mert olur, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır.

* Gözlerin nehir, kaşların köprü olsa, tam ortasından geçerken ipler kopsa ve ben yanaklarından süzülüp düşsem dudaklarına, beni öper misin? Yoksa gözyaşı gibi siler misin?

* Başaklar doldukça eğilir. Papatya hüzünlendikçe boynu bükülür. Güneş yükseldikçe ruhu yücelir. Sen ki, bir başak kadar olgun; papatya gibi mağrur; güneş kadar sıcak ve aydınlıksın.

* Hayatın bütün güzellikleri ve mutlulukları yanında olsun, gönlünden huzur ve sevgi hiç eksik olmasın, güzel hayallerin bir bir gerçek olsun, güzel delklerim hep seninle beraber olsun.

* Önümüzdeki yıl öyle bir yıl olsun ki, bitirmek üzere olduğumuz bu yılın tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle. Yeni yılımız kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.