40 Yaş İle İlgili Sözler

15.02.2021
40 Yaş İle İlgili Sözler

40 Yaş İle İlgili Sözler, 40 Yaş Kadını İle İlgili Sözler, 40 Yaşa Gelmekle İlgili Sözler, Yaş Kırk Oldu Sözleri, 40 Yaşın Güzelliği İle İlgili Sözler, 40 Yaşına Geldim Sözleri, 40 Yaş Sözleri Resimli, 40 Yaş Sözleri Whatsapp Durum

Bu yazımızda sizlere 40 yaş ile ilgili sözler ve yazılardan oluşan bir sayfa hazırladık. 40. Yaşınızda hayatınızda hayal ettiğiniz ve gerçekleştiremediğiniz ne varsa hepsini gerçekleştirmeniz dileğiyle 40. Yaş gününüz kutlu olsun.

40 Yaşla İlgili Sözler

40 yaş güzelliklerin yaşıdır herkes yaşlandım diye korkarken bu yaşın farkında olanlar mutluluk duyar.

40 yaşındayım daha yolun başındayım.

Yaşlanmak, bir dağa tırmanmak gibidir, çıktıkça yorgunluğunuz artar, nefesiniz daralır ama görüş alanınız genişler. (William E. Gladstone)

40 Yaş kadının daha güzel ve ilgili çekicidir fark etmesini bilene.

Reklamlar

Saçım ağarmış ve yüzüm kırışmış olabilir hatta kırk yaşına da gelmiş olabilirim ama ben hala 18’indeyim.

Geride kalan 39 yılın tecrübesi ile hayata yeniden başlıyorum.

40 yaşındayım ömrün en güzel yerindeyim.

  Yaş İle İlgili Sözler

Artık bazı şeyleri geride bıraktın ve hayatın en özel yeri 40 yaşına geldin. Yaşayacak olduğun her günün yaşadığın en mutlu gününden daha güzel olsun.

Üzülme kırk yaşına girdim diye bu bir son değil güzel bir başlangıçtır.

Hayatın nasıl da geçip gittiğine bakma! Onun yerine bundan sonra neler yaşayacağınla ilgili düşün.

40 Yaş Doğum Günü Sözleri

Geçmiş geçmişte kaldı çevir kaptan dümeni geleceğe elveda 39 merhaba 40 yaş.

Yaş sadece bir sayıdır.

40 yaşındayım ama ben yaşlanmadım daha yolun başındayım.

Reklamlar

Frank Kaiser’in 40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdığı Küçük Yazı

Yaşlandıkça, 40 yaş üstü kadınlara verdiğim değer arttı. İşte size birkaç neden: 40 yaş üstü bir kadın gecenin köründe sizi uyandırıp, “Ne düşünüyorsun?” diye sormaz. Ne düşündüğünüzü umursamaz. 40 yaş üstü bir kadın maç seyretmek istemiyorsa, yanınızda durup mızmızlanmaz. Başka bir şeyle ilgilenir.

40 yaş üstü kadınlar oturaklıdır. Operada veya bir pahalı bir restoranın ortasında sizinle ağız dalaşına girmez. Ama tabii hak ederseniz de, işin içinden rahatça sıyrılabilecekleri şekilde sert tepki verebilirler.

  Yaş İle İlgili Sözler

Yaşlı kadınlar iltifat etmeyi iyi bilirler, hak etmeseniz bile. Değer verilmemenin ne demek olduğunu iyi bilirler. Yaşlandıkça, medyuma dönüşürler. 40 yaş üstü bir kadına hatanızı itiraf etmenize gerek yoktur.

Reklamlar

Suratlarında kırışıklıklar belirse de, 40 yaş üstü kadınlar gençlere nazaran daha çekicidirler. Yaşlı kadınlar samimi ve dürüsttürler. İşe yaramazın teki gibi davrandığınızda, bunu suratınıza direk söylerler. Yanlarında olduğunuzda endişelenmenize gerek yoktur.

40 yaş üstü kadınlar birçok nedenden dolayı övgüyü hak ederler.

Maalesef, erkekler böyle eyguzelsozler.com değildir. 40 yaş üstü kadınlar, zeki, göz kamaştırıcı ve çekiciyken, aynı yaşlardaki erkekler göbekli, ütüsüz sarı pantolonludur ve 22 yaşındaki garson kızlarla takılıp kendilerini aptal yerine koyarlar.

Özür dilerim, hanımlar. “Maşa varken elimi neden ateşe sokayım?” diyen erkekler bilmeliler ki artık kadınların %80’i evliliğe sıcak bakmıyorlar.

Neden mi?

Çünkü kadınlar da artık maşanın farkına vardı!”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.