Buluşmak İle İlgili Sözler

10.10.2019
Buluşmak İle İlgili Sözler

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Buluşmak İle İlgili Sözler, Buluşmakla İlgili Sözler, Buluşmak Sözleri Sevgiliye, Buluşmak Sözleri Arkadaşa, Buluşmak İle İlgili Güzel Sözler, Buluşmakla Alakalı Sözler, Buluşmak İle İlgili Sözler Resimli, Buluşma İle İlgili Cümleler, Buluşmak İle İlgili Sözler Facebook

Buluşmak İle İlgili Sözler

Anımsamak bir tür buluşmadır. Unutmak ise bir tür özgürlük. (Halil Cibran)

Bir buluşma yeridir şimdi hüzünlerimiz. (Edip Cansever)

Kadınla buluşmaya gittiğinde yanına kırbacını almayı unutma gücünü göster. Kadın yaradılış olarak güçlüden hoşlanır. (Friedrich Nietzsche)

Anımsamalar bir buluşma şeklidir. Unutkanlıksa özgürlüktür. (Halil Cibran)

Seninle buluştuğum ilk günü hatırlıyorum. Hiçbir şey için bu kadar heyecanlanmamıştım.

Hatırlama, bir buluşma biçimidir. (Halil Cibran)

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak istediğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Seven gönüllerin buluşma adresleri olur. Sevenlere verilen adres ateş bile olsa, orada buluşurlardı. (Ahmed Günbay Yıldız)

Reklamlar

Bir gün buluşacağımız yere gelmezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet, ölüm beni yakalamış demektir.

Senden uzaklara götürüyorum ey umarsız umutların cilvesi diri diri gömeyim diye bir daha olmasın seninle buluşma hevesi. (Furuğ Ferruhzad)

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun gecelerine, bin bir hayalin gerçeklerle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun.

Her ayrılık başka bir yerde buluşmak demektir. Her yeni buluşma ise yeni bir bağ demek.

Bir bakmışsın hayat, hayallerini almış elinden. Demek ki Allah (cc) sesini duymak istedi. Kalbini ve elini açarsın hemen ve sığınırsın seni yoktan var eden Halik’e. İşte bu buluşma ne güzel bir buluşmadır. Kalbin gerçek aşkına kavuştuğu andır. (Uğur Koşar)

Buluşmalar ve ayrılmalar, benim sevinçli ve kederli buluşmalarım ve ayrılmalarım. Hiçbir şeye değişmem onları, çünkü onlarsız hayatım, yoksul kalır, hatta masallardaki kralların sonsuz servetlerine bile sahip olsam, yine yoksul kalır.

Düşlerin parlayıp söndüğü yerde, buluşmak seninle bir akşamüstü, umarsız şarkılar, dudağımda bir yarım ezgi, sığınmak gözlerine, sığınmak bir akşamüstü. Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi.

Reklamlar

İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere.

Hiç buluşmadığımız bir yerde, hiç bilmediğin bir saatte seni bekliyorum. Gelmen pek de anlam ifade etmiyor. Ben seni beklemeyi hala çok seviyorum. (Kahraman Tazeoğlu)

Hangi yüce sevgili günde beş kez aşığına buluşma vaat eder ki? (İskender Pala)

Haydi ben bensiz geleyim, sen de sensiz gel’ demiş Mevlana. Önyargısız bir buluşma, gerçek bir dinlenme için bundan daha iyi bir reçete düşünemiyorum. (Kemal Sayar)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.