Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı
<

Birlikte top oynadığımız, ip atladığımız, yeni yeni şeyleri öğrendiğimiz kısacası birlikte büyüdüğümüz çocukluk arkadaşımıza doğum günü mesajları yazımızda çocukluk arkadaşa doğum günü sözleri, çocukluk arkadaşım için doğum günü mesajı ve küçüklük arkadaşa doğum günü mesajı ve resimli mesajları okuyabilir ve paylaşabilirsiniz.

Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Kısa

* İlk arkadaşım doğum günün kutlu olsun nice senelere.

* Çocukluk arkadaşım doğum gününü kutlar sağlık başarı dilerim.

* Çocukluktan kalan güzel günlerin güzel insanı doğum günün kutlu olsun.

* Birlikte büyüdüğümüz, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen, canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

* Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin… Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce…

* Özlemle andığım günlerin sevilen kahramanı olan canım arkadaşım doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

* Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

* Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni yaşın kutlu olsun.

Reklamlar

* Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

* Uzun yıllar geçse de birbirimizi görmeden biz hiç ayrılmayacak can arkadaşız. Doğum günün kutlu olsun çocukluk arkadaşım.

* Yaramazlıklar yaptığımız, camlara taş attığımız, kapıların zillerine basıp kaçtığımız yaramaz arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

* Kimi Arkadaşın olarak görüyorsan ya ona benze ya da Arkadaşın gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.

* Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Çocukluğumuzdan bu yana, geçirdiğimiz her gün çok özel. Birlikte yapacağımız daha çok şey var. Doğum günün kutlu olsun can dostum!

* Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara…

Reklamlar

* Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun…

* Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

* Canım dostum! seninle geçen her gün çok değerli, seninle büyümek çok özel. Çocukluğumun bir parçası olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun!

* Umarım bu yıl, tüm dilek ve isteklerinin gerçek olduğu bir yıl olur! Her şeyin en güzelini hak eden çocukluk arkadaşım, doğum günün kutlu olsun!

* Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

* Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

* Her zaman her şeyin gönlünce olmasını dilerim, o güzel gözlerin asla hüzünlenmesin yarının bugünden mutlu, bugünün dünden mutlu, doğum günün kutlu olsun…

Reklamlar

* Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım Arkadaşım.

* Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

* Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım Arkadaşım.

* Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım.

* Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

* O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşı.

* Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım Arkadaşım.

* Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

* Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Küçüklük Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

* Varlığının güzelliğini hayatıma kattıklarını dile dökmek ne kadar güçmüş meğer. Doğum günün kutlu olsun deyip geçmek istemiyorum. Geçemiyorum. Seni çok seviyorum canım Arkadaşım.

* Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

* Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun arkadaşım. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

* Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

* Yeni yaşında da ihtiyaç duyduğun her an yanındayım. Güzel kalbinden geçen tüm isteklerin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeni yaşın sana mutluluk getirsin, doğum günün kutlu olsun çocukluğum!

* Kelebek misalidir insan ömrü. Dün yoktun ama bugün varsın. Yarınlar seninle, senden yana olsun. Hayatındaki her şey mutlu sonla bitmesin, mutlu sonsuzluk olsun. Doğum günün kutlu olsun..

* Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Resimli

* Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi coşkulu, güçlü, tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun.

* Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

* Canımdan öte canımsın. En sıkıntılı olduğum anlarda ‘Hey ben buradayım asma yüzünü. Dercesine yanımda olanımsın. Konuştuğumuz paylaştığımız onca şeyi düşünüyorum da. İyi ki varsın Arkadaşım.

* Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş.

* Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara…

* Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Çocukluk Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Facebook

* Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz dar ağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

* Bak Arkadaşım x yaşında adamım ve senin doğum gününü kutlamak için Google’da arama yaptım ve herhangi bir siteye girdim o siteden bu yazdığım cümleyi buldum ve sana yapıştırıyorum değerimi umarım anlamışsındır.

* Her anımda yanımda olduğun ve tüm zor zamanlarımda dostluğunu sonuna kadar hissettirdiğin için çok teşekkür ederim. İyi ki birlikte büyüme fırsatı bulmuşuz. Seni çok seviyorum canım dostum. İyi ki doğdun nice mutlu güzel yıllara.

* Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.

* Hayal kur, ne hayal kurmak istersen. Gez, nereye gitmek istersen. Ol, ne olmak istersen. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için seni çok seviyorum bir tanecik Arkadaşım nice nice yaşlara.

* Hayatın tüm zorluklarına göğüs gerecek kadar eyguzelsozler.com güçlü, hayattan beklediklerini en güzel şekilde alacak kadar umutlu, umudunu asla kaybetmeyecek kadar inanç dolu yıllar senin olsun çocukluk arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

* En keyifsiz anımda beni eğlendiren, mutluluğumu paylaşan, derdime ortak olan çocukluk arkadaşım.. Bakışarak bile anlaştığım can dostum. Doğum günün kutlu olsun. Benim için her zaman bir arkadaştan çok daha fazlasısın. Hayatının her anında yanındayım, iyi ki doğdun!

* Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.