Ölen Babaya Babalar Günü Sözleri

03.07.2018
Ölen Babaya Babalar Günü Sözleri

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Ölen Babaya Babalar Günü Sözleri, Ölmüş Babaya Babalar Günü Sözleri, Ölmüş Babaya Babalar Günü Mesajları, Vefat Eden Babaya Babalar Günü Mesajları, Ölen Baba İçin Babalar Günü Mesajları, Ahirete Göçen Babaya Balar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajları Ölen Baba İçin

Ölen Babaya Babalar Günü Sözleri

İnsanın babası olsun, olsun da varsın bin kilometre uzakta olsun. Babasız bir hayat nefessiz bir yaşam gibi. Seni çok özledim babam.

Bugün yaşadığım her şeyde, alışkanlıklarımda, davranışlarımda, oturup kalkışımda benim her şeyimde senin izin var babam. Ben seni nasıl unutabilirim.

Senden sonra ben hiç eskisi gibi olamadım canım babam. Ne zaman gülecek olsam gülemiyorum, ne zaman bir baba diyeni duysam gözlerim doluyor, yüreğim yanıyor.

Babanın yokluğu eksi kırk derecedeki soğuk hava kadar soğukmuş. İnsanın babası ölünce hiçbir şey içini ısıtmaya yetmiyor.

Sen herkesin nezdinde ölmüş olabilirsin ama sen hiç gitmedin ki beni hiç bırakmadın ki hep benim yanımdasın, hep kalbimin tam ortasındasın. Canım babam seni çok özledim.

Reklamlar

Her babalar gününde yüreğim yanıyor, babam dedikçe gözlerim doluyor. Yine sensizim, yine kimsesizim babam. Babalar günün kutlu olsun güzel babam.

Anne gezindiğin bağ baba yaslandığın dağdır! Ömrünün en güzel çağı, annen ve babanla olandır.- Ataol Behramoğlu-

Hep diyordun babam ben sevdiklerimi bırakıp gitmem diyordun. Sen gittin ama en çok sevdiğin annemin yanına gittin. Onu yalnız bırakmamak için gittin. Nur içinde yat babam.

Bana yaşarken ölmenin nasıl olduğunu tarif et deselerdi. Babamsız hayat derdim.

Benim en değerli varlığım babalar günün kutlu olsun. Bak ben yine her zaman olduğu gibi senin yanındayım.

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol.

Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam Ben her gün geliyorum senin yanına Babam.

Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.

Babanın ne iyisi olur, ne de kötüsü, en kötüsü babasız yaşamaktır.

Benim derdimi dinleyen, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Söyle baba ben şimdi kime gideyim, içimdeki sensizliği kime anlatayım.

Bugün böyle yaşıyorsam senin sayende, hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Rabbim seni Peygamber efendimize komşu eylesin. Mekanın cennet olsun.

Reklamlar

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Güzel babam seni çok özledim.

Babadır güldüğü zaman güldüren, babadır sevdiği zaman hayatı sevdiren, babadır öldüğü zaman insanı hayata küstüren.

Merhamet yürekli güzel babam; senin yokluğunda sensiz bir babalar günü daha geçiyor. Ben yine her zaman ki gibi seni çok özledim.

Benim en güvenli yerim senin yanındı, şimdi sensiz ben kendimi hiç güvende hissetmiyorum.

Babam öldüğünde bir yarımı kaybetmiştim, şimdi kalan yarım yaşamama, mutlu olmama yetmiyor artık.

Siz hiç baba demek isteyipte sözlerin boğazınıza düğümlendiği ve sadece yutkunduğunuz oldu mu?

Baba hayatımızda iken onun evde oluşu bize zor gelir, bana ölünce onun evde olmayışı insana ölüm gelir.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok.

Karlı dağlar kadar büyük babam ölmeden son bir daha seni doya doya öpebilmek, o gözlerinin için gülen gözlerine doya doya bakmak isterdim. Senden uzakta geçirdiğim yıllarım beni yordu, yıprattı. Bari ölmeden son defa göreydim seni Canım Babam. Bak geldim şuan yanındayım ama sana dokunamıyorum.

Herkes baban gitti diyorlar ama sen hiç gitmedin ki bana bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime indin, önceden sadece olduğun yerdeyken şimdi ise baktığım her yerde sen varsın Canım Babam.

Sensiz ne günün tadı kaldı, ne de hayatın. Şimdi sensiz geçecek ya da hiç geçmeyecek bir babalar günü daha geldi. Ama olsun canım babam ben senin mezarının başına gelirim orda kutlarım yine her zaman olduğu gibi senin yanında olurum. Seni çok seviyorum babacığım.

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.