Sevgiliye Babalar Günü Mesajı

08.06.2021
Sevgiliye Babalar Günü Mesajı

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı, Sevgiliye Babalar Günü Mesajları, Sevgiliye Babalar Günü Sözleri, Sevgiliye Duygusal Babalar Günü Mesajı, Sevgilime Babalar Günü Mesajı, Sevgiliye Babalar Günü Mesajı Tumblr,

Sevgiliye Babalar Günü Mesajları

Babalar günün kutlu olsun babaların en iyisi.

Canım kadar çok sevdiğimin babalar günü kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı sevgilisinin babalar günü kutlu olsun.

Seni çok seviyorum iyi ki varsın aşkım. Babalar günün kutlu olsun…

Sen benim en kıymetlimsin. Babalar günün kutlu olsun canım sevgilim.

Kalbimin ince yanına dokunan canım sevgilim babalar günün kutlu olsun.

İyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum sevgilim.  Babalar Günün kutlu olsun.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni. Babalar günün kutlu olsun Sevgilim.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni. Babalar günün kutlu olsun Sevgilim.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik; işte o benim için ölüm. Canım, nefesim babalar günün kutlu olsun.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun biriciğim.

Reklamlar

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayatımın anlamı, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Her beklentimi aşan hayallerimin prensi, seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir kadınım. Babalar günün kutlu olsun…

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni biricik sevgilim Babalar günün kutlu olsun.

Sen gönlüme düşen bir cemresin ve seninle yeşerdim sevgilim. Seni çok seviyorum her şeyim. Babalar Günü kutlu olsun.

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, bu hayatta sahip olduğum her şeyim seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar günün kutlu olsun!

Sen varsa her yer cennet bana, sen yoksan her yer cehennem gibi seni seviyorum canım sevgilim. Babalar günün kutlu olsun.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun Sevgilim.

Bu dünyada her şeye alışabilirim ama senin yokluğuna asla Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun canım.

Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim sevgilim Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘sar’. Ben ‘hoş’ olurum zaten. Seni çok seviyorum canım sevgilim. Babalar Günün kutlu olsun Aşkım.

Seninle hayatım renklendi. Seninle gönül bahçeme baharlar açtı. Yaşama sebebim seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Reklamlar

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın.  Babalar günün kutlu olsun.

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle çok şanslı olduğum bir şey sen varsın. Babalar Gününü kutlu olsun Bitanem…

Sonra sen geldin girdin hayatıma. Şükrüm arttı, sevgim arttı. Nefes aldığımı fark ettim canım sevgilim. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Öylesine seviyorum ki seni, yeni doğan bir bebeğin uykuda gülümsemesi gibi, masum ve içten sevgilim. Babalar günün kutlu olsun canım sevgilim.

Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım eyguzelsozler.com tek güvenli limanım sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun Dünyam.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

Sen dileklerimsin yaşadığım hayatın içinde can nefesisin sen bir değil bin asra bedelsin sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, babalar günün kutlu olsun.

Senin yerin Anayasadaki ilk 3 maddeye benzer canım eşim. Değişmez, değiştirilemez, değişmesi teklif bile edilemez… Çocuğumun babası Babalar günün kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana sevgilim diyebildiğim için çok şanslıyım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Hissedilebilecek tüm duyguları sana baktığımda hissettiğimi anladığım günden beri dünya üzerinde en çok seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım sevgilim.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, babalar günün kutlu olsun.

Okuduğum en güzel ve gizemli kitapsın sen canım sevgilim. Seni öyle seviyorum ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünyanın en yakışıklı sevgilisi Babalar Günü kutlu olsun.

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en özelsin. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben çekeyim sefayı sen çek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim. Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni mertliğini, yalansızlığını sevdim. Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni Babalar günün kutlu olsun.

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en eşsiz yıldızının, Babalar Günü kutlu olsun.

Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım sevgilim seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Senin yüzündeki güzelliğin, ruhunun derinliklerinden geldiğini biliyorum. Sırf yüzün güzel diye değil, ruhunun da güzelliğini seviyorum. Hiçbir ayrılık, seni benden koparamaz canım aşkım. Babalar günün kutlu olsun can yoldaşım.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.