Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

Bu yazımızda neler okuyacaksınız: Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları, Esprili Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajı, Whatsapp Komik Geçmiş Olsun Mesajları, Geçmiş Olsun Mesajları Whatsapp, Sevgiliye Geçmiş Olsun Mesajı Whatsapp, Whatsapp Resimli Geçmiş Olsun Mesajı

Reklamlar

Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları

Sen benim her zaman dostum arkadaşımsın, günü geldiğinde çok özel sırdaşımsın, geçmiş olsun duydum ki hastalanmışsın acil şifalar diliyorum sen benim kovsan da hiç vazgeçmeyeceğim canım arkadaşımsın.

Apayrıdır senin yerin şu an yanımda olmasan da gelir gözümün önüne her an hayalin Rabbim acil şifalar versin geçmiş olsun kendine çok dikkat et çok önemlisin benim için benim canım sevgilim sen benim bir tanemsin.

Rüzgârın estiği taraftayım senin için rüzgâra karşıyım hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

Üç günlük dünyada beş günlük hastalanıyoruz. Hastalık bu elbet başa gelecek, önemli olan bir arada ve umutlu olmak. Senin için en büyük şifaları istiyoruz Rabbimden.

Hastalanmış olmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar dilerim.

Hastalanmışsın çok üzdün beni, meğer sensizlik ne zormuş şimdi anladım değerini, Rabbim yanımdan eksik etmesin inşallah seni bir an önce eski sağlığına dön yolluyorum sana en içten geçmiş olsun dileklerimi.

Reklamlar

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

Sadece cisimle değil, kalbimizle de senin yanındayız. Gözlerindeki ışıltının geri dönmesi için dua ediyoruz hep birlikte, yanındayız. Geçmiş olsun.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum. Geçmiş olsun.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.

Bu zor zamanlarında yanında olamadığım için çok üzgünüm. Uzaktan da olsa senin için bol bol dua ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi de bu kısa mesajın içinde sana gönderiyorum.

  Eşe Günaydın Mesajları

Hastalıklar başa gelmeli ki, sağlığın değeri bir kez daha bilinmeli. Umarım bu son sağlık imtihanın olur, geçmiş olsun.

Ne güzelliğini nede huzurunu bozacak bu zamanlar geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde devam sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela geçmiş olsun canıma.

Reklamlar

En kısa sürede ayaklanıp yine aramıza dönmen dileğiyle. Canım arkadaşım, geçmiş olsun.

Böyle günlerde sağlığın kıymeti daha da çok anlaşılıyor. Bütün ömrünün sonuna kadar sağlıklı yaşaman dileğiyle, geçmiş olsun.

Sadece sağlığında değil, bu kötü günlerinde de yanındayız. Canım arkadaşım umarım bu son sağlık problemin olur. Geçmiş olsun.

İlk duyduğumda inanamadım, koşa koşa geldim hastaneye, koşa koşa da buradan çıkalım istiyorum. Geçmiş olsun demek istemiyorum çünkü geçeceğini biliyorum.

Şifa üzerinden eksik olmasın diyor, geçmiş olsun dileklerimizin vuku bulmasını temenni ediyoruz.

Derdi veren dermanını da verir demişler. Dualarımız üzerinden hiç eksik olmuyor. Geçmiş olsun.

Ne güzelliğini nede huzurunu bozacak bu zamanlar geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimiz de bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım.

Hastalıkta sağlıkta diyerek evet dedik biz. Seni hem hastalığında hem sağlığında bir ömür boyu seveceğim, geçmiş olsun.

Reklamlar

Bu zamanların da geçeceğini biliyoruz. Hastalığını bir an önce geride bırakıp, sağlığına kavuşman dileğiyle geçmiş olsun.

Zaman alsa da bazı iyi günlerimizi bizden dünden daha iyi günler bekleyecek kaderimizi geçmiş olsun.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun.

Kimse benim samimiyetimi sana gösteremez hiç bir acı benim kadar kolay geçirmeyecek yaralarını ama yine de geçmiş olsun acını paylaşıyorum.

  Mezuniyet Kutlama Sözleri

Ziyaretine gelemediğim için çok üzgünüm. En kısa sürede ziyaretine geleceğim. Bu zor günlerin üstesinden geleceğini biliyorum, geçmiş olsun. Seni seviyorum…

Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm, her zaman yanındayım bunu unutma, geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun.

Bu kötü günlerin arkada kalacağı, hep sağlık içinde olacağın zamanlar da gelecek inşallah. Rabbim acil şifa versin, çok geçmiş olsun.

Güzel günlerin var olduğu gibi kötü günlerin de varlığına şüphemiz yok. Nasıl ki gece yerini güne bırakıyor tıplı böyle hastalık da yerini sağlığa bırakacak. Bütün dualarımız seninle, geçmiş olsun.

Hastalığında, sağlığında, mutlulukta, hüzünde hep yanında olduğumu unutma, geçmiş olsun sevgilim.

Bu zor günlerin geçeceğini biliyor, Rabbimden şifa diliyoruz, geçmiş olsun.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun sen hep bizim yanımızda olacaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak geçmiş olsun!

Çabuk kalk ayağı, dön artık sevdiklerinin arasına.

Bulamam senin gibi bir dostu asla gözüm hastalanmışsın duydum çok üzüldüm bir an önce sağlığına kavuş Rabbim acil şifalar versin hemen aramıza dön olmasın artık sensiz ne gecem ne gündüzüm.

Umarım iyisindir canım arkadaşım dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olacak geçmiş olsun.

Uzakta olduğum için ziyaretine gelemiyorum fakat unutma ki sadece bedenim uzakta kalbim hep seninle, en içten geçmiş olsun dileklerimle.

Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz bir tanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

  Uzaktaki Sevgiliye Güzel Mesajlar

Kararan günler bitecek rengarenk günler bizim için gelecek dualarımda eyguzelsozler.com ismin sanadır sadece geçmiş olsun dileklerim.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz.

Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş oldun diyoruz!

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Geçmiş olsun dileklerimi en samimi ve içten dileklerimle huzuruna sunuyorum geçmiş olsun canım.

Güçlü olmalısın ki ayakta durabilesin sabırlı olmalısın şifayı bulmalısın, geçmiş olsun deyip arkana bakmamalısın…

Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Yaralar geçer acılar geçer günlerde böyle geçecek bir tanem geçmiş olsun.

Sağlık elden gidince insan daha çok değerini biliyor. Bu günlerin geride kalmasını diliyor ve bir an önce sağlığına geri kavuşanı bekliyoruz. Geçmiş olsun.

Sağlığa zeval gele ki, sağlığın kıymeti biline. Yaradan hastaya şifa vere ki, sağlık yerine ermeli… Geçmiş olsun.

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız! Geçmiş olsun.

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz geçmiş olsun.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela. Geçmiş olsun canıma.

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız!

Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Karan günler bitecek rengârenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin sanadır sadece geçmiş olsun dileklerim.

Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir