Ölen Amcaya Güzel Sözler

15.06.2017
Ölen Amcaya Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Ölen Amcaya Güzel Sözler, Ölen Amcaya Sözler, Amcaya Söylenecek Güzel Sözler, Ölen Amcaya Özlem Sözleri, Ölen Amcaya Dua Sözleri, Ölen Amcam İçin Sözler

Bu yazımızda ölen amcaya güzel sözler ile ilgili bir yazı hazırladık. Ölüm yaşayan her canlı için mutlak bir gün gelecektir. Ölmüş amcanız için güzel sözleri bu sayfamızdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Ölen Amcaya Güzel Sözler

Ben seni hiç amca olarak bilmedim hep babam gibi sevdim. Canım amcam mekanın cennet olsun. Allah’ım günahlarını bağışlasın.

Babamızın yokluğunda her daim yanımızda olan canım amcam şimdi bizde senin çocuklarının yanındayız. Sen yattığın yerde rahat uyu gözün arkada kalmasın.

Hayat bir tiyatro sahnesi be amcacığım sırası gelen sahneye çıkıyor, işi biten sahneden çekiliyor. Yüce Mevla’m mekanını cennet eylesin.

Sen genceciktin aramızdan ayrıldın ama ben seni hiç unutmadım. Hiçte unutmayacağım canım amcam seni her zaman çok seveceğim. Nur içinde yat.

Babamla çok iyi anlaşan, bizleri de çocukları gibi seven babacan, iyi kalpli amcam Allah’ım günahlarını bağışlasın mekanını cennet eylesin.

  Amcaya Güzel Sözler

Bu dünyada kimsesi olmayan, arkasına bakarak, gözleri açık giden amcam nur içinde yat inşallah.

Bizlere babamızın yokluğun çok büyük destek oldun. Her zaman bizleri kendi çocuğun gibi sevdin. Yeri geldi kendi çocuklarından çok sevdin. Seni çok özledik…

Cenab-ı Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun canım amcam.

Herkes için ölüm bir gün gelecek, sen hep dileğin gibi istediğin gibi hakkın rahmetine kavuştun. Sen hayatın boyunca bir kere dahi halinden hiç şikayet etmedin. Her zaman elinde olanla yetindin şükür ettin. Rabbim seni cenneti alası ile müjdelesin.

Mekanın cennet olsun amcacığım seni çok özledik. www.eyguzelsozler.com ölen maçaya güzel sözler.

Bazı insanlar vardır yaşarken çok sevilir, yaşamını çok insan örnek alır. İşte benim amcamda onlardan biriydi. Herkes tarafından çok sevilen topluma örnek olan biriydi. Allah’ım yaptıklarının mükafatı fazlasıyla versin.

Cennetin ırmakları ruhuna işlesin, toprağın bol olsun, huzur içinde yat mekanın cennet olsun.

Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen ruhlara edelim hep birlikte dua ruhları şad mekanı cennet olsun.

  Amcaya Güzel Sözler

Allah’ım amcamın günahlarını bağışla, o bu dünyada her zaman iyilik ve doğrulukla yaşamaya çalıştı. O fakir fukaralara her zaman yardım ederdi. Kapısına geleni asla boş çevirmezdi. Kimseye bir kötülüğü dokunmaz, herkese iyi davranırdı. Allah’ım biz amcamı çok iyi biliyoruz sende onun varsa günahlarını bağışla, kabrini pir nur, mekanını cennet eyle. Amin

Reklamlar
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.